Головна > Черкаси та область / Спорт > На Чигиринщині визначили найспортивніше село

На Чигиринщині визначили найспортивніше село

20-07-2015, 18:23. Розмістив: Віктор Мельник

Найспортивніше село Чигиринщини – 201518 липня у Чигирині відбулося змагання «Найспортивніше село Чигиринщини – 2015 року».

Учасники виборювали командну першість з міні-футболу та перетягування канату, а також в особистому заліку точилася боротьба у змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок, армреслінгу, гирьового спорту. Приносили залікові очки до скарбнички і сільські голови, які визначали лідера в змаганнях з дартсу.

Після напружених поєдинків з міні-футболу, які проходили за коловою системою між командами сіл Вершаці, Галаганівка, Рацеве, Стецівка та Тіньки, до трійки лідерів потрапили команди сіл Стецівки, Рацева та Тіньок. При рівній кількості набратих очок лише особиста зустріч у дуелі Стецівських та Рацівських футболістів вивела на вершину турнірної таблиці вихованців Олександра Профатила, друге місце у рацівчан, третє – у тіньчанських футболістів.

Великий інтерес у глядачів та учасників викликали змагання з перетягування канату. Одноосібним лідером у цьому виді програми стали галаганівські богатирі, друге місце завоювали хлопці села Рацеве, третє місце у команди села Тіньки.

За підсумками змагань «Найспортивніше село Чигиринщини – 2015», на третю сходинку нагородного п’єдесталу піднявся заступник сільського голови с. Рацеве Микола Возвишаєв, другу сходинку виборов сільський голова с. Галаганівка Василь Кисіль, перше місце здобув сільський голова с. Тіньки Віктор Харченко.

Переможців змагань завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Мотренко нагородив дипломами, медалями та кубками.