Головна > Україна / Футбол > «Черкаський Дніпро» стартував з нічиєї у Першій лізі

«Черкаський Дніпро» стартував з нічиєї у Першій лізі

27-07-2015, 14:21. Розмістив: Сергій Корнелюк

«Геліос» - «Черкаський Дніпро» 1:1 (0:1)

Вчора «Черкаський Дніпро» стартував у Першій лізі. Команда Ігора Столовицького на виїзді зустрілася з «Геліосом». Гра завершилася нічійним рахунком – 1:1. Наприкінці першого тайму черкасці відзначилися з пенальті. Одинадцятиметровий заробив Скепський, а вердикт реалізував Скепський.

У другому таймі «Геліос» відігрався, справу зробив кутовий, подачу замкнув Луценко. Уже 1-го серпня «Черкаський Дніпро» прийматиме дома тернопільську «Ниву», пише Черкаський спорт.

Голи: Скепський 44 (пен.) - Луценко (68)

"Геліос": 31. Зарубін, 15. Сартіна, 3. Чередниченко, 5. Лобойко (к), 13. Комарницький, 99. Задоя, 20 Луценко, 90. Кіча, 8. Субочєв, 7. Агапов, 17. Кравченко

Запасні: 1. Денчук, 11. Галенко, 69. Крапивний, 16. Абелєнцев, 9. Челідзе, 10. Панасенко, 21. Гершман.

"Черкаський Дніпро": 77. Мирний, 16. Гонщик, 20. Тарасенко (к), 25. Синьогуб, 8. Кошка, 22. Сафонов, 17. Бушман, 13. Мединський, 87. Скепський, 88. Качур

Запасні: 23. Будюк, 5. Бессалов, 55. Лісовий, 11. Кошадзе, 10. Скарлош, 9. Батальський, 27. Шопин.