Головна > Україна / Спорт > Вихованці КДЮСШ № 2 здобули перемогу на чемпіонаті України з велоспорту

Вихованці КДЮСШ № 2 здобули перемогу на чемпіонаті України з велоспорту

3-08-2015, 20:58. Розмістив: Тетяна Стеценко

Комадний чемпіонат України з велоспорту на шосе

Низку медалей привезли черкасці з чемпіонату України.

Комадний чемпіонат України з велоспорту на шосе серед вихованців закладів фізичної культури та спорту проходив з 16 по 19 липня в м. Біла Церква. У цих змаганнях брала участь команда КДЮСШ № 2 ЧМР.

Виступ черкаських велосипедистів був вдалим. Майстер спорту України Новаковський Віталій в усіх видах програми серед юніорів здобув перемогу піднявшись на першу сходинку п’єдесталу в індивідуальній гонці на час 25 км, в груповій гонці 120 км та в парній гонці 25 км. Також за Віталієм 3 місце у гонці критеріум та 3 місце в командному заліку за сумою 4-х етапів разом зі своїми товаришами - Слюсаренком Вадимом та Підкуйком Андрієм, пише Черкаський спорт.

Успішно виступив також і Рибарук Костянтин в категорії чоловіки – 1 місце в парній гонці 50 км, 4 місце в індивідуальній гонці на час 25 км.

За сходинку від п'єдесталу зупинились ще двоє наших велосипедистів – Гнідашев Ярослав та Кошовий Руслан. Вони посіли 4 місце у парній гонці 25 км серед юнаків.