Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Олексій Сюткін виграв друге срібло поспіль на Кубку Європи

Олексій Сюткін виграв друге срібло поспіль на Кубку Європи

17-08-2015, 16:43. Розмістив: Віктор Мельник

Олексій Сюткін на п’єдесталі у Туреччині (крайній справа)

Фантастичну форму набрав черкаський триатлет – Олексій Сюткін. Один з топових триатлоністів України взяв другу поспіль срібну медаль на етапі Кубка Європи! Минулого тижня Сюткін здобув срібло на старті у Ризі.

Вчора черкаський спортсмен повторив свій успіх у турецькому Егірдірі. Cюткін прекрасно пройшов дистанцію. Цього разу триатлоністи з Європи долали півтора кілометрів водної дистанції, 40 - на велосипеді та 10 кілометрів бігового етапу. Сюткін показав другий час (2:01:20), швидшим Олексія був лише росіянин Денис Васильєв, який і виграв цей старт, пише Черкаський спорт.

Нагадаємо, що у Сюткіна залишаються ще шанси на Олімпійську ліцензію 2016-го року.

На фото: Олексій Сюткін на п’єдесталі у Туреччині (крайній справа)