Головна > Україна / Спорт > Черкаські веслярі з нагородами чемпіонату України

Черкаські веслярі з нагородами чемпіонату України

7-09-2015, 16:51. Розмістив: Віктор Мельник

Черкаські веслярі вибороли низку нагород на чемпіонаті України в Полтаві.

27-30 серпня відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное в м. Полтава.Серед жінок у каное-двійці на дистанції 200 м спортсмени Черкаської області вибороли «бронзу» у складі Максименко Анни та Малачевської Крістіни.

Серед чоловіків у каное-четвірці на дистанції 200 м Біленький Михайло, Чаплоуцький Микола, Гуляйко Сергій та Будков Олександр здобули ІІІ місце.У каное-двійці на дистанції 500 м серед чоловіків спортсмени Черкаської області, зокрема Гуляйко Сергій та Будков Олександр посіли ІІІ місце.

У загальному заліку команда Черкаська-1 посіла VII місце, Черкаська-2 – на 19 місці турнірної таблиці. За підсумками команда Черкаської області з веслування на байдарках і каное приносить 803 бали у загальну скарбничку. Про це інформує Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.