Головна > Черкаси та область / У світі / Бокс > Марина Мальована здобула бронзу на Кубку президента Туреччини

Марина Мальована здобула бронзу на Кубку президента Туреччини

14-09-2015, 16:17. Розмістив: Віктор Мельник

У Туреччині завершився один з найпрестижніших світових турнірів з боксу.

Кубок президента Туреччини прийняв топових спортсменів з 14-ти країн Світу. Переважна більшість з них паралельно бореться за путівку на зимовий чемпіонат Світу, який фактично є кваліфікаційним на Олімпійські ігри 2016-го року, пише Черкаській спорт.

Подібні перспективи є і у черкаської боксерки Марини Мальованої. Марина стала однією з трьох українок, які взяли участь у турецькому старті. Окрім неї це   Тетяна Коб (Вінницька обл.) 51 кг. та Марія Боруца (Хмельницька обл.) 75 кг.

Нещодавно Мальована перейшла в олімпійську вагову категорію – 60 кілограмів. Саме у цій вазі Мальовна спробує здобути прописку на Олімпійські ігри. Останнім часом наша боксерка переконливо виглядала і тренерський штаб відправив у Туреччину саме Мальовану в цій вазі.

Мальована виправдала сподівання тренерського штабу і дуже сильно виступила на президентському турнірі. У першому поєдинку Марина розтрощила кращу боксеру Казахстану у цій вазі, екс-збірницю Росії – Айзанат Хайджиєву. На другий бій проти Марини не зуміла вийти боксера з Конго.

Справжньою драмою запам’ятався півфінальний поєдинок Мальованої проти призерки чемпіонату Світу, відомої британки - Камерон Шантелі. У перших двох раундах Мальована мала відчутну перевага і відповідно до суддівських записок Марина виграла у цих раундах 10:9. Прикрість сталася у третьому раунді, коли Марина отримала травму кісті, і фактично боксувала однією рукою. За таких умов на рівних протидіяти Шантелі було важко. Мальована зуміла завершити поєдинок, однак перемогу віддали британці, яка у підсумку і стала переможницею Кубка президента Туреччини. Мальованій дісталася бронзова медаль.

Потужний виступ черкащанки на цьому турнірі затьмарила прикра травма, яка зараз ставить під питання участь нашої спортсменки у важливому чемпіонаті України, що відбудеться через місяць.