Головна > Черкаси та область / Футбол > Рятувальники виграли турнір з міні-футболу

Рятувальники виграли турнір з міні-футболу

16-09-2015, 17:27. Розмістив: Сергій Корнелюк

Напередодні професійного свята рятувальники зробили собі подарунок, здобувши перемогу у турнірі з міні-футболу.

У змаганнях, які на базі Черкаського інституту пожежної безпеки 11 вересня проводила Черкаська обласна організація ФСТ «Динамо» взяли участь 7 команд, які було розподілено по двох групах.

За регламентом, у фінал одразу виходили переможці груп, а команди які зайняли у підгрупах друге місце, сперечалися між собою у матчі за трете місце.

У напруженому фіналі, команда Управління ДСНС зуміла таки подолати опір УМВС 3:1, а третє місце виборола команда Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, яка перемогла команду «Юракадемії».