Головна > Черкаси та область / Суспільство > Землевпорядники Черкащини надали адмінпослуг на 2,2 млн грн

Землевпорядники Черкащини надали адмінпослуг на 2,2 млн грн


25-09-2015, 16:49. Розмістив: Сергій Корнелюк

У Черкаській області за вісім місяців 2015 року спеціалісти землевпорядної служби надали громадянам 40,7 тис платних адміністративних послуг на суму 2 млн 274 тис грн. Ці кошти спрямовано до Державного бюджету України, повідомляють в Головному управлінні Держгеокадастру в Черкаській області.

Найбільша кількість запитів, а це 38,6 тис звернень, стосувалася відомостей із Державного земельного кадастру, яких за звітний період в управлінні надали на 2 млн 44 тис грн. Також спеціалісти здійснили понад тисячу виправлень технічної документації у відомостям ДЗК, допущених не з вини відомства, на суму 170,7 тис грн.

Серед послуг, що не потребують оплати, найбільше звернень стосувалося державної реєстрації земельних ділянок та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

У Держгеокадастрі нагадують, що з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послу, які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. На Черкащині діє 26 ЦНАПів.

Відтепер звернутися до землевпорядної служби Черкащини можна в електронній формі

Віднині легко й доступно можна з’ясувати своє земельне питання, зайшовши на сайт відомства Держгеокадастру в рубрику «Електронне звернення начальнику». Це значно збереже час і кошти людей, які б вони витратили для поїздки в Головне управління, а особливо з віддалених районів. Про запроваджену нову послугу розповіли в Головному управлінні Держгеокадастру в Черкаській області.

У письмовому зверненні треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Таке звернення заявник має підтвердити підписом. В електронному зверненні також необхідно зазначати електронну поштову адресу, на яку заявнику у подальшому надішлють відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

− Знаючи актуальність земельних питань сьогодні, ми намагаємося оптимізувати роботу обласного Держгеокадастру, – зазначив в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Азер Мірзоєв. – Тож, щоб не створювати черг до фахівців нашої служби й одночасно проконсультувати всіх охочих, запровадили онлайн-послугу «Електронне звернення начальнику». Сподіваюся, цією новинкою активно користуватимуться громадяни й пересвідчаться у відкритості й прозорості нашої роботи».


Повернутися назад