Головна > Черкаси та область / Європа / Спорт > Черкасець Олександр Каракай став бронзовим призером кубка світу з фехтування

Черкасець Олександр Каракай став бронзовим призером кубка світу з фехтування

28-09-2015, 19:43. Розмістив: Сергій Корнелюк

Олександр Каракай у складі збірної команди України здобув бронзу на кубку світу з фехтування.

Наприкінці вересня Будапешт прийняв три етапи кубка світу серед юніорів — індивідуальний і командний турніри юнаків шаблістів та індивідуальні змагання дівчат-шпажисток.

Незважаючи на те, що в індивідуальних турнірах українцям не вдалося добратися до заповітного п'єдесталу пошани, виступ в Угорщині все-таки можна вважати успішним. Адже команда юнаків-шаблістів завоювала «бронзу».

Одним із чотирьох спортсменів команди є третьокурсник ННІ фізичної культури, спорту та здоров’я, майстер спорту Олександр Каракай.

У 1/8 фіналу хлопці обіграли Бельгію (45:32), далі перемогли Італію (45:43), у півфіналі поступилися Франції (37:45) і в бронзовому матчі здобули перемогу над командою Великобританії (45:43).