Головна > Черкаси та область / Баскетбол > "Мавпи" вперше виграють Кубок Венето

"Мавпи" вперше виграють Кубок Венето

30-09-2015, 10:30. Розмістив: Тетяна Стеценко

У Черкасах завершився «Кубок Венето». Кульмінацією триденного туруніру стало протистояння «Черкаських Мавп» та «Кривбасу»

У Черкасах завершився «Кубок Венето». Кульмінацією триденного туруніру стало протистояння «Черкаських Мавп» та «Кривбасу». Попри поразку криворіжцям – 71:78, «Мавпи» зуміли виграти трофей. Завдячувати цьому команда Максима Мыхельсона має попереднім перемогам над «Миколаєвом» та «БІПою».

Цікаво, що черкасці вперше у своїй історії виграли «Кубок Венето», а от MVP цього турніру вдруге поспіль став Дмитро Глєбов, пише Черкаський спорт.

У Черкасах завершився «Кубок Венето». Кульмінацією триденного туруніру стало протистояння «Черкаських Мавп» та «Кривбасу». Попри поразку криворіжцям – 71:78, «Мавпи» зуміли виграти трофей. Завдячувати цьому команда Максима Мыхельсона має попереднім перемогам над «Миколаєвом» та «БІПою». Цікаво, що черкасці вперше у своїй історії виграли «Кубок Венето», а от MVP цього турніру вдруге поспіль став Дмитро Глєбов. Його "Кривбас" посів третє місце, а "Миколаїв" був третім, замкнула турнірну таблицю "БІПА-Одеса".

Триматчевий марафон «Кубка Венето» чотири учасники турніру пройшли за різним сценарієм. Перед останнім туром найкомфортніше у турнірному сенсі почували себе «Черкаські Мавпи». Вчорашня перемога «Миколаєва» над «Кривбасом» суттєво додавала шансів команді Міхельсона для загальної перемоги. Залишитися без трофею «Мавпи» могли лише у разі розгромної поразки в останньому матчі («-20» і більше).

На початку гри відчувалося, що черкасці розуміють, що у них є гандикап, а також була помітна втома. Відтак командний захист господарів уже не виглядав таким пружнім, як у попередніх двох поєдинках. Відповідно, за неповні 5 хвилин черкасці пропустили 16 очок (16:7). Дуже впевнено на початку гри діяв дует Бояркін-Глєбов, які і заклали фундамент для хорошого ривка у першій чверті – 22:12. Відіграли таке неприємне відставання черкасці зусиллями молодої п’ятірки. Шаламов, Балабан, Кобець, Руслов, Мірошниченко протягом усієї другої десятихвилинки поетапно скорочували відставання своєї команди. У підсумку, чотири підбирання на чужому щиті та 12 очок у нападі від Кобця у першій половині допомогли господарям фактично зрівняти рахунок – 33:34.

Друга половина фактично нічим не відрізнялася від першої частини матчу. Черкасці знову пропустили ривок суперника на початку періоду і відчайдушно намагалися відіграти своє тринадцятиочкове відставання (41:54). І знову головними «винуватцями» цього ривка стали Дмитро Глєбов та Ігор Бояркін. Глєбов у цій грі здобув 25 очок та 8 підбирань, а Бояркін відзначився 12-ма очками та 9-ма передачами. На противагу такій продуктивності команду та зал спробували завести Андрій Шаламов та Олександр Кобець. Шаламов несамовито боровся на щитах суперника і оформив дабл-дабл, а Кобець нестримно виглядав у нападі. Саме ривок, зорганізований цими двома форвардами, знову повернув інтригу у гру на початку четвертого періоду – 63:64.

Однак на більше черкасців у цьому матчі не вистачило. Вони не дали супернику втекти на небезпечну у турнірному значенні відстань, але і здобути перемогу не змогли. На заваді цьому став низький (у порівнянні з попередніми матчами «Кубка Венето») відсоток реалізації триочкових. В результаті матч заслужено виграв «Кривбас» – 78:71. Відразу три гравці цього поєдинку отримали індивідуальні відзнаки «Кубка Венето». Подарунки від генерального партнера турніру отримали усі учасники старту, а Глєбов, Кобець, Артамонов та Цикалюк – особливі відзнаки.

«Черкаські Мавпи» - "Кривбас" 71:78

ЧМ: Кобець 25 оч, 7 під; Шаламов 12 оч, 11 під; Артамонов 9 оч 5 під, 5 рп.

К: Глебов 25 оч, 8 під, 6 рп, Кондратовець 13 оч; Бояркин 12 оч, 9 пр.