Головна > Черкаси та область / Статистика > 48% промислової продукції Черкащини складають харчові продукти

48% промислової продукції Черкащини складають харчові продукти


5-10-2015, 13:49. Розмістив: Віктор Мельник

У січні–серпні 2015 р. підприємствами Черкаської області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 27295,9 млн.грн., що становить 2,9% від загального обсягу реалізації продукції промисловості по Україні. Про це інформує головне управління статистики у Черкаській області.

З поміж видів економічної діяльності найбільш значимим за обсягами залишається виробництво харчових продуктів та напоїв, підприємствами якого реалізовано 48,4% продукції промисловості області, у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції реалізовано 21,8% промислової продукції, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 12%, у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – 4,2%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – 3,9%.

Решту реалізовано підприємствами: з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; машинобудування; з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів; добувної промисловості, водопостачання, каналізації, поводження з відходами; металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів. Із загального обсягу реалізованої продукції добувної, переробної промисловості та енергії 46% становлять споживчі товари короткострокового використання, 38% – товари проміжного споживання, 12% – енергія, решта – інвестиційні товари та споживчі товари тривалого використання.


Повернутися назад