Головна > Черкаси та область / Футбол > «ЛНЗ-Лебедин» став чемпіоном Черкас із футболу

«ЛНЗ-Лебедин» став чемпіоном Черкас із футболу

8-10-2015, 12:31. Розмістив: Віктор Мельник

Не зважаючи на те, що «Енергія» позавчора взяла три очки, навіть не виходячи на поле (як ми й пронгозували), «ЛНЗ» у напруженому матчі вчора у Дахнівці все ж оформив чемпіонство.

Розпочали команди блискавично – вже до 3-ї хвилини рахунок став 1:1. Відкрив його Бабенко. Захисники не винесли м’яч від своїх воріт і Андрій одразу ж покарав їх за це – 0:1. Після розіграшу м’яча в центрі поля, доки усі ділилися враженнями від голу гостей, зрівняв рахунок Хрипченко – 1:1.

Обмін голами змусив колективи увімкнути максимальний темп, який протримався перші хвилин п'ятнадцять. Далі гра «застопорилася» в центрі поля, звідки «ЛНЗ», подібно поршню, притискав суперника до своїх воріт. Загалом, усі атакувальні можливості «Мошен» звелися у цьому матчі до дуелі Хрипченка й Маценка, але це більше стосується другої половини. У першому ж таймі «поршень» опинився у «мертвій зоні» на 26-й хвилині, коли після подачі кутового Ткаченко залишився без опіки й прицільно забив головою – 1:2. До свистка ще встиг запам’ятатися постріл Харченка, який ефектно парирував Масенко, пише Черкаський спорт.

Перерви наче й не було – господарі не могли витиснути зі своїх володінь чемпіонів. За такої гри непомітним став креативний Хрипченко і його партнер – Гопка, який перейшов із позиції правого захисника на звичну для себе – центрфорварда. І дарма – там він аж замерз бідний.

На 62-й хвилині знову зі стандарту відзначився «Лебедин». Цього разу на дальній стійці залишили Алєксандрова, який піймав м’яч зльоту так, що мало не порвав сітку – 1:3.

За декілька хвилин першу з трьох дуелей між Хрипченком та Маценком виграв Денис. Він класно дістав «кулю» із дев’ятки після удару опонента зі штрафного. Під кінець гри голкіпер записав ще один епізод собі в актив: спочатку він не зіграв на виході, але відбив удар впритул від нападника. Ну а коли вже було майже темно Андрій все ж забив. Він отримав можливість пробити з вигідної позиції і поцілив у дальній кут – 2:3. Слід сказати, що «ЛНЗ» останні 20 хвилин матчу догравав у меншості. Травму отримав Кудря Олег і не зміг продовжити гру, а заміни Василь Гречаний усі вичерпав.

Тож вітаємо «ЛНЗ-Лебедин» із чемпіонством, «Енергію» зі сріблом, а «Дахнівку» з бронзою!

«Мошни» - «ЛНЗ-Лебедин» 2:3

Голи: Хрипченко (3, 89) – Бабенко (2), Ткаченко (26), Алєксандров (62)