Головна > Україна / Спорт > Команда КДЮСШ здобула перемогу на міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування

26-10-2015, 17:40. Розмістив: Тетяна Стеценко

В минулі вихідні команда КДЮСШ Черкаської міської ради успішно виступила на міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування, присвячених герою Радянського Союзу Олегу Оніщуку, які відбулися з 15 по 18 жовтня в м. Києві.

В змаганнях взяли участь 486 учасників з 19 областей України та м.Київ. Спортсмени змагалися 3 дні, де мали змогу випробувати себе на середній, довгій дистанції та спринті. Результат учасника визначався по сумі 3-ох днів.

На п’єдестал нагородження піднялися такі спортсмени КДЮСШ:

1) по групі Ж-10 Мироненко Валерія – І місце, яка вперше виступає на змаганнях такого рівня;

2) по групі Ж-12 Зелена Анастасія – І місце;

Пунда Дар’я – ІІ місце;

3) по групі Ж-14 Миронюк Аліна – ІІ місце;

4) по групі Ж-18 Ткаченко Анжела – І місце;

5) по групі Ч-14 Липа Андрій – ІІ місце;

6) по групі Ч-15 Зачешигрива Богдан – І місце.

Зовсім трохи не хватило до ІІІ місця 2-ом нашим спортсменам: Панченко Поліні (група Ж-12), Сухецькому Івану (Ч-16), які посіли 4 місце.

Зараз на осінніх канікулах в період з 29 по 31 жовтня 2015 року відбудеться підсумковий етап: особисто-командний фінал Кубку області в с.Нечаївка, де визначаться найсильніші спортсмени по всім віковим категоріям та найсильніша команда Черкаської області за підсумками всього 2015 року.