Головна > Черкаси та область / Громадські організації > У Черкасах відбувся круглий-стіл на тему: «Припинення штучно створюваних перешкод у веденні бізнесу, практична допомога підприємництву»

У Черкасах відбувся круглий-стіл на тему: «Припинення штучно створюваних перешкод у веденні бізнесу, практична допомога підприємництву»


28-01-2016, 10:22. Розмістив: Віктор Мельник

27 січня 2016 року за ініціативи Агенції та Депутатського контролю в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» відбувся круглий-стіл на тему: «Припинення штучно створюваних перешкод у веденні бізнесу, практична допомога підприємництву».27 січня 2016 року за ініціативи Агенції та Депутатського контролю в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» відбувся круглий-стіл на тему: «Припинення штучно створюваних перешкод у веденні бізнесу, практична допомога підприємництву».

Захід проходив за участю заступника прокурора Черкаської області Олександра Мироненко, заступника начальника управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України Андрія Крилова, головного державного ревізора-інспектора відділу власної безпеки ГУ ДФС у Черкаській області Любові Малахової, депутата міської ради Романа Дісканта, президента Черкаської ТПП Сергія Першина, співвласника юридичної компанії ТОВ «ОБС-груп» Сергія Гартингера, адвоката Ярослава Березаня, експерта з економічних питань Дмитра Виноградова, громадських організацій «Дія», «Фонд розвитку підприємців Черкаської області», «Організація роботодавців у сфері торгівлі Черкаської області», «Черкаська обласна асоціація розвитку підприємництва», «Черкаська міська спілка підприємців та робітників в сфері торгівлі», представників малого та середнього бізнесу.

Як пишуть Новини Черкас, Виконавча дирекція Агенції повідомляє:

Знаково, що вказаний захід також зацікавив ТОВ СП «Нібулон», три керівника Черкаських філій цього підприємства прийняли у ньому активну участь.

Дуже приємний той факт, що нарешті влада йде на зустріч громадськості та активно приймає участь у заходах задля налагодження конструктивної співпраці.

Під час круглого-столу керівник Агенції – Євгеній Глєбов та представник ГО «Депутатський контроль» у Черкаській області – Юрій Земляков довели до учасників заходу про можливості громади, як реальної сили з якою вимушені рахуватися і до якої влада вимушена прислухатися. Поінформовано про можливості Спілки в сприянні малому та середньому бізнесу у відстоюванні їх інтересів, припинення вимагань, проявів корупції та бюрократії в провладних кабінетах за підтримки громадськості та народних депутатів України.

В ході зустрічі було обговорено ряд питань серед яких, зокрема, і причини виникнення перешкод у веденні бізнесу, як протидіяти таким перешкодам та які превентивні заходи можливо задіяти. Розглянуто було також існуючі законодавчі інструменти в контексті діючих норм пропозицій щодо їх поліпшення та інші.

Зустріч пройшла у конструктивному руслі, представникам влади подекуди доводилось червоніти, але все ж таки довелось відповідати на незручні питання.

Головною метою заходу було об’єднання представників бізнесу на базі Агенції задля встановлення дієвого контролю з боку громадськості за діяльністю контролюючих та правоохоронних органів. На наше переконання, для розвитку бізнесу, йому достатньо лише не заважати!

Ми переконані, що зменшення кількості дозвільних документів, і зниження податкового навантаження на бізнес, сприятиме розвитку як вітчизняного бізнесу так і залучення іноземних інвестицій. Ми вважаємо що чиновник - це насамперед менеджер, який повинен обслуговувати інтереси громади. А посада - це не індульгенція.

Сьогодні, громада, виступає в новій якості, з новими завданнями, і стає реально діючим гравцем у економічній сфері діяльності країни. У супереч логіки не держава шукає шляхи виходу з кризи, а саме Громада змушена активно впливати на розвиток соціально-економічних процесів у країні. Реально діючі громадські організації беруть у свої руки важелі управління процесами розвитку бізнес ініціатив.

Ми за однакові для всіх і справедливі правила ведення комерційної діяльності!

У роботі круглого столу загалом прийняли участь більше 50 представників від бізнесу, органів влади та громадськості. В ході зустрічі надійшло багато корисних пропозицій від учасників, які будуть узагальнені та вивчені.

У подальшому проблемні питання будуть вирішуватись за допомогою громадських організацій на місцевому рівні, або з залученням профільних комітетів Верховної Ради України та центральних органів виконавчої влади.

Агенція запрошує представників бізнесу до співпраці з громадськістю.

Лише разом ми зможемо змінити ставлення держави до бізнесу!


Повернутися назад