Головна > Черкаси та область / Економіка > Очільник Кам’янщини мріє про курники «Нашої Ряби» у районі

Очільник Кам’янщини мріє про курники «Нашої Ряби» у районі


10-02-2016, 15:22. Розмістив: Сергій Корнелюк

с. Будище Черкаського району - на птахофабриці ДП «Перемога Нова» відомої торгової мережі «Наша Ряба»

9 лютого, у вівторок, делегація Кам’янського району на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Богданом Солошенком відвідали с. Будище  Черкаського району де побували на птахофабриці  ДП «Перемога Нова» відомої торгової мережі «Наша Ряба».

До складу делегації ввійшли спеціалісти райдержадміністрації, голова Громадської ради, сільські голови, депутати обласної, районної та  сільських рад, представники громад сіл, районних засобів інформації, повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію райдержадміністрації.

Делегація ознайомилася з виробництвом, побували на птахофабриці, зокрема інкубаторі, продуктивній дільниці де вирощують птицю та отримують репродуктивне яйце. Побували також у місцевій школі та дитячому садочку. Поспілкувалися з директором школи, викладачами та пересічними громадянами. Зустрілися також і з директором, Віктором Гринюком, який розповів, що дочірнє підприємство «Перемога Нова» — найперша птахофабрика, що увійшла до складу компанії «Миронівський Хлібопродукт» (МХП) — безперечного лідера на українському ринку курятини.

До керівників району звернулися потенційні інвестори які зацікавлені розгорнути  своє виробництво  в районі. Тож метою візиту нашої делегації стало питання на власні очі побачити підприємство в роботі, зважити всі «за» та «проти». В цілому враження від поїздки позитивні, висновки для себе зробили сільські голови, які виявили бажання розмістити виробництво з вирощування птиці та отримання яєць на своїй території. (вирощування птиці на забій та переробку дане виробництво не передбачає, що є суттєвим у прийнятті рішення, так як вплив на навколишнє середовище мінімальне). Виробництво розпочинається з будівництва комплексів, яке згодом дасть можливість працевлаштувати сотні людей та отримати в бюджет десятки мільйонів надходжень.

— Середня заробітна плата працівників птахофабрики становить 5000 грн., люди соціально захищені, отримують  додаткові виплати. Село Будище, в якому розміщене виробництво, отримує суттєву допомогу на розвиток соціальної сфери.

— Остаточне рішення має прийняти наша громада, та я вважаю, що це добра нагода та хороший шанс суттєво покращити  соціально – економічний стан нашого району,- зазначив Богдан Миколайович.


Повернутися назад