Головна > Черкаси та область / Україна / Футбол > У другому турі Фіналу чотирьох "Академія-Черкаський Дніпро" U-19 розтрощила "УФК-Олімпік"

У другому турі Фіналу чотирьох "Академія-Черкаський Дніпро" U-19 розтрощила "УФК-Олімпік"

9-06-2017, 08:30. Розмістив: Тетяна Стеценко

8-го червня у с. Поляна Закарпатської області стартував другий день та 2-й тур Фіналу чотирьох. Відповідно до жеребкування юніори

8-го червня у с. Поляна Закарпатської області стартував другий день та 2-й тур Фіналу чотирьох. Відповідно до жеребкування юніори "Черкаського Дніпра" змагались з командою "УФК-Олімпік" (Харків). Підопічні Олександра Кирилюка не залишили "каменя на камені" від свого суперника.

«УФК-Олімпік» Харків (U-19) - «Черкаський Дніпро» (U-19) - 1:7 (1:4)

Голи: 0:1 Бойко (3), 0:2 Бойко (10), 0:3 Нікітенко (16), 1:3 суперник (33), 1:4 Передерій (45 пен.), 1:5 Тенжицький (68), 1:6 Давиденко (80), 1:7 Бойко (85)

Склад команди: Марченко, Недождій, Нікітенко, Лакеєнко, Шведенко (Мовляйко 90), Орел (Стрикаль 70), Передерій (Шиман 85), Бойко, Чорний, Липовий (Давиденко 59), Тенжицький (Нікішов 69)

На матч проти харківського клубу дніпряни вийшли з бойовим настроєм. Підопічні Олександра Кирилюка налаштувалися на перемогу після нічийного результату з львів'янами і пішли атакувати з перших секунд матчу, забравши м'яч під свій контроль.

У першій же атаці, на першій хвилині матчу, наша команда створила ситуацію біля воріт суперника, в якій голкіпер номінальних господарів навмисне зіграв рукою за межами штрафного майданчика, за що і отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості. Розігруючи цю ситуацію, вже на 3-й хвилині матчу, Бойко реалізував штрафний і відкрив рахунок у грі. На 10-й хвилині все той же Бойко знову взявся пробивати штрафний і знову успішно реалізував його, оформивши дубль. На 16-й хвилині наша команда заробила кутовий. Подавати пішов Бойко і виконав відмінний навіс на Нікітенка, який після удару головою довів рахунок до розгромного. До 20-ї хвилини нашою командою було створено ще два-три стовідсоткових моменти, які так і не були реалізовані. Після чого темп гри трохи впав, а на 33-й хвилині суперник скористався своїм, чи не єдиним шансом у матчі і трохи розмочив рахунок. На 45-й хвилині невтомний Бойко заробляє пенальті, який безпомилково реалізовує Передерій. На перерву команди йдуть під повним домінуванням черкащан та з рахунком 1:4 на користь річковиків.

У другому таймі наша команда не змінила тактику і продовжила нескінченні набіги на штрафний майданчик харківського клубу. Посилені атаки приводили до незліченної безлічі гольових моментів, але реалізувати вдалося лише кілька з них. На 68-й хвилині голом відзначився Тенжицький. На 80-й хвилині свій гол забив Давиденко, а наприкінці матчу, на 85-й хвилині, після чергового штрафного, перекинувши стінку, забив Бойко, оформивши таким чином хет-трик і ставши абсолютним героєм поєдинку. Повний розгром вже знайомого по групі суперника і відмінні шанси на перемогу у фінальній частині залишили за собою черкаські юніори.

Сьогодні на команди чекає вихідний день. А наступний та вирішальний матч відбудеться вже у суботу, 10 червня,  о 12:30. "Академія-Черкаський Дніпро" проведе матч 3-го туру проти ФК "Барса" (Суми).