Головна > Черкаси та область / Події > Канівчанок навчали секретам стресостійкості

Канівчанок навчали секретам стресостійкості


29-01-2020, 14:08. Розмістив: Сергій Корнелюк

Днями відбулося чергове засідання клубу для жінок «Гармонія», що вже два роки успішно діє у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Днями відбулося чергове засідання клубу для жінок «Гармонія», що вже два роки успішно діє у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості. На авторський жіночий тренінг цього разу завітали 15 учасниць.

На авторський жіночий тренінг цього разу завітали 15 учасниць.

Проводила зустріч військова психологиня, головна спеціалістка відділення комплектування Канівського об'єднаного міського військового комісаріату Юлія Зозуля.

Тема тренінгу: «Як навчитися керувати стресом? Техніки саморегуляції при стресових станах».

У ході зустрічі Юлія Зозуля провела з учасницями клубу цікаві практичні вправи для напрацювання умінь щодо опанування свого тіла і думок в стан врівноваженості та спокою. Цікавими та корисними були поради тренера про те, як зняти стрес та зміцнити своє здоров'я.

комісаріату Юлія Зозуля. Тема тренінгу: «Як навчитися керувати стресом? Техніки саморегуляції при стресових станах».

Заступниця начальниці відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко резюмує: «Усіх учасниць клубу тренінг підвів до деяких непростих для кожного питань, вирішувати які доведеться шляхом обмірковування, підключення власної сили волі і свого розуму та обов'язково конкретних кроків».

По завершенню роботи клубу учасниці обмінялися враженнями та отримали від тренера Юлії Зозулі у подарунок «гормон радості» – шоколад.

Тепла, дружня атмосфера, доступність інформації і доброзичливість тренера сприяли усвідомленню необхідності змін у собі та активізації власної життєвої позиції.


Повернутися назад