Головна > Черкаси та область / Кримінал > Поблизу Келеберди виявили браконьєрів, які завдали збитків на суму понад 195 тис грн (фото)

Поблизу Келеберди виявили браконьєрів, які завдали збитків на суму понад 195 тис грн (фото)


6-04-2022, 20:31. Розмістив: Сергій Корнелюк

О 6 годині в береговій смузі Кременчуцькому водосховища урочище «Озеро Криве» в районі с. Келеберда Черкаського району, в результаті спостереження за особами, було затримано два автомобілі в яких знаходилися заборонені знаряддя лову - 5 мисинових сіток з свіжовиловленими водними біоресурсами, а також гумовий човен.

О 6 годині в береговій смузі Кременчуцькому водосховища урочище «Озеро Криве» в районі с. Келеберда Черкаського району

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.

В першому автомобілі знаходилася одна мисинова сітка та 1 риба лящ. Завдані збитки, склали – 1 649 грн.

В іншому автомобілі виявлено 4 браконьєрські сітки, якими порушники виловили таку рибу: синець – 50 екз., окунь – 20 екз., лящ – 12 екз., плітка – 7 екз., карась – 4 екз., щука – 2 екз., густіра – 1 екз., сазан – 1 екз. та 1 – судак, загальною вагою близько 30 кг.

Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 195 143 грн.

На місце події державними інспекторами Черкаського рибпатруля було викликано працівників Нацполіції, адже грубе порушення Правил рибальства містить ознаки кримінального проступку, передбаченого статтею 249 КК України (незаконне зайняття рибнодобувним промислом).

Браконьєрські сітки (4 шт), гумовий човен та автомобіль - вилучено працівниками поліції. Розглядається питання щодо відкриття кримінальних проваджень.

В обох випадках рибоохоронцями складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства).

Незважаючи на ситуацію в Україні та роботу в умовах воєнного стану, Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Черкаській області під керівництвом Держрибагентства продовжує виконувати свої прямі обов’язки з забезпечення порядку на водоймах. Вважаємо, що браконьєрство чи отримання прибутку від незаконно виловленого – не припустимо, тим більше у воєнний час. Тому в Управлінні функціонує телефонна «гаряча лінія»: 063-896-65-93, за якою кожен свідомий громадянин може повідомити про виявлене ним порушення Правил рибальства чи Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів. Просимо невідкладно повідомляти за вказаним номером телефону.


Повернутися назад