Головна > Черкаси та область / Футбол > Золотоніське дербі: «Спартак» мінімально переграє «Лідер»

Золотоніське дербі: «Спартак» мінімально переграє «Лідер»

4-10-2015, 11:10. Розмістив: Сергій Корнелюк

Надпринципове дербі відбулося вчора на стадіоні «Колос» у Золотоноші, де «Лідер» номінально приймав «Спартак»

Надпринципове дербі відбулося вчора на стадіоні «Колос» у Золотоноші, де «Лідер» номінально приймав «Спартак». Не змогли господарі зробити подарунок на день народження своєму президенту, Сергію Макаренку, і мінімально поступилися супернику. Свято зіпсував Денис Бреус своїм неймовірним штрафним із 40-ка метрів.

А розпочали команди без розвідки. «Лідер» на початку зустрічі мав більш конструктивний вигляд і націлено пішов уперед. На 9-й хвилині команда організувала швидку атаку, у фіналі якої Панченко опинився перед воротами, але затягнув із ударом і втратив хорошу нагоду для відкриття рахунку, пише Черкаський спорт.

Після першої десятихвилинки гра стихла і лише після екватору тайму з’явився ще один момент у «Лідера»: Колядко мав замикати подачу зі штрафного, але не підлаштувався, чи просто був неготовий до того, що м’яч до нього долетить і впритул направив його повз ворота.

Взагалі у першому таймі з «запасом» діяла задня лінія «Спартака», не даючи опоненту увірватися у вільні зони, але коли «сині» опинялися з м’ячем поруч із воротами, то з ними не особливо то й щільно грали.

«Спартак» же у першому таймі міг відзначитися лише зрізкою Колядки у свої ворота після штрафного.

Другий тайм «Лідер», як і в матчі з «Зорею-ЧД-2», розпочав першим номером, але цього разу без гостроти. «Спартак» без проблем вийшов з-під «лідерських» амбіцій і одразу ж погіршив їм настрій. Денис Бреус виконав шикарний штрафний удар з дальньої відстані та шокував Магльованого – 0:1. Ярослав ще довго не міг зрозуміти як так вийшло.

Після пропущеного голу мало що виходило у «Лідера». Команда намагалася йти вперед, створювати атаки, але роботи воротарю суперника не додавалося. Явно не вистачало господарям ще одного потужного форварда, який зіграв би у парі з «легким» Панченком, тому що Владу самотужки не вдавалося повноцінно зачепитися за м’яч і створити небезпеку біля чужих володінь. До самого свистка не полишали спроб зрівняти рахунок підопічні Олександра Агаріна, однак безрезультатно. Під кінець гри ще було декілька епізодів із грою руками у штрафному «Спартака», в яких арбітр навмисної гри кінцівкою не констатувала, що не аби-як розлютило господарів і їх уболівальників.

Микита Агарін, гравець СК «Лідер»: «Не хочеться називати Олю поганими словами, але те як вона закрила очі на відверту неодноразову гру руками футболістів суперника в голові не вкладається. Так, ми пропустили чистий гол і не реалізували декілька своїх моментів, але навіщо ж так відверто закривати очі на те, що побачили всі? Захисник лежав у своєму штрафному майданчику і мало не жонглював м’ячем. І ще сподобалось твердження, що лікоть – це не рука. Неприємно коли суддя просто «вбиває» усі твої старання».

«Лідер» - «Спартак» 0:1

Гол: Бреус (59)

«Лідер»: Магльований, Безгуба, Логвіненко, Яворський, Колядко, Бабій, Сидоренко, Алєксєєв, Агарін М., Петриченко, Панченко. На заміну виходили: Аргєєв, Кубрушко, Цюпаченко, Приходько, Агарін К.

«Спартак»: Кулініч, Труба, Литвиненко, Калашник, Хомут, Бреус, Чуприна, Зоря, Іскра, Педченко, Дробітько. На заміну виходили: Дробний, Луганський, Безпрозванний, Бурий.