Землевпорядники Черкащини за рік продали права оренди землі на понад 1,2 млн гривень

Усього за рік Держгеокадастр Черкащини продав права оренди 71 земельної ділянки загальною площею 816,32 га. Кошти від орендної плати, а це 1 млн 232 тис. грн, щороку відповідно до укладених договорів надходитимуть до місцевих бюджетів, повідомляють в Головному управлінні Держгеокадастру області.Усього за рік Держгеокадастр Черкащини продав права оренди 71 земельної ділянки загальною площею 816,32 га. Кошти від орендної плати, а це 1 млн 232 тис. грн, щороку відповідно до укладених договорів надходитимуть до місцевих бюджетів, повідомляють в Головному управлінні Держгеокадастру області.

Протягом грудня в Черкаській області відбулося п’ять аукціонів, на яких продали права оренди 41 земельної ділянки загальною площею 509,3 га. Завдяки аукціону вдалося збільшити сукупний розмір річної орендної плати на 128% – до 741 тис. грн. Стартова ціна продажу права оренди земельних ділянок становила 324,89 тис грн – 5,5 % від нормативної грошової оцінки землі (НГО).

Найбільше прав оренди продали на землі в Канівському районі – 30 ділянок загальною площею 330,3 га, загальна вартість яких зросла з 169 926 грн до 240 660 грн. Найдорожче реалізували права оренди земельної ділянки площею 9,92 га в Черкаському районі, за яку віддали 54 160 грн (стартова ціна 3 289 грн) – це 90,6% від НГО.

Довідка:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщено на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні торги».

 

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині суд розглядатиме справу 20-річного студента, звинуваченого у передачі ФСБ даних про енергетичний об'єкт.
  2. Укриття на Уманщині, яке розраховане на 300 осіб, перебуває в неналежному стані
  3. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  4. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  5. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  6. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  7. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  8. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  9. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  10. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ