Магазин «Ікеа» шукає продавців непродовольчих товарів

Монастирищенським районним центром зайнятості нещодавно проведено день відкритих дверей в магазині «Ікеа», який спеціалізується на продажі садово-городньої техніки та запчастин для неї. Участь у заході взяли 10 пошукачів роботи.Монастирищенським районним центром зайнятості нещодавно проведено день відкритих дверей в магазині «Ікеа», який спеціалізується на продажі садово-городньої техніки та запчастин для неї. Участь у заході взяли 10 пошукачів роботи.

Представники районного центру зайнятості презентували вакансії «продавця непродовольчих товарів» та ознайомили з вимогами до претендентів на вакантні посади, повідомляють Новини Черкас.

Під час презентації роботодавця, власниця магазину підприємець Світлана Глушок, щоб зацікавити присутніх даними вакансіями провела екскурсію безпосередньо на робочі місця та ознайомила з умовами та графіком роботи, рівнем заробітної плати.

«Вже понад 10 років я займаюся підприємницькою діяльністю з продажу городньої техніки. Нещодавно вирішила розширити свій бізнес, тому і відкрила новий магазин «Ікеа», який спеціалізується не тільки на продажі техніки але і інших корисних товарів для дому та побуту. Також в магазині надаються додаткові послуги по ксерокопіюванню і друку документів та оформленню подарунків, тому на цей час  потребую нових працівників», - наголосила Світлана Глушок.

Наприкінці заходу 4 безробітних зацікавилися пропозицією роботодавця та виявили бажання пройти індивідуальну співбесіду.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині суд розглядатиме справу 20-річного студента, звинуваченого у передачі ФСБ даних про енергетичний об'єкт.
  2. Укриття на Уманщині, яке розраховане на 300 осіб, перебуває в неналежному стані
  3. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  4. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  5. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  6. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  7. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  8. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  9. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  10. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ