Туроператори області готові показати невідому Черкащину

Більше десятка нових туристичних маршрутів цікавими місцями Черкащини презентували туроператори області на всеукраїнському рівні. Щоб створити дійсно якісний туристичний продукт, вони об’єднали свої зусилля.

Більше десятка нових туристичних маршрутів цікавими місцями Черкащини презентували туроператори області на всеукраїнському рівні. Щоб створити дійсно якісний туристичний продукт, вони об’єднали свої зусилля.

Про перспективи розвитку туристичної галузі нашого краю говорили сьогодні в ОДА, повідомляють Новини Черкас.

Працювали над нестандартними маршрутами три туристичні фірми області з внутрішнього туризму: «Мандрівник», «Come on tour» та «Намі» спільно з фахівцями облдержадміністрації. Нині готові запустити 12 турів Черкащиною. Втім, стверджують, готові, маючи таку підтримку, розробити ще чимало напрямків.

Презентували свої туристичні маршрути на загал 5-7 квітня у Києві під час першого українського Туристичного Воркшопу Асоціації Індустрії Гостинності України. Разом з Черкащиною свої продукти представили ще Миколаївська, Чергінівська та Херсонські області. Загалом у заході взяли участь понад 50 представників з різних регіонів країни, близько 50 туроператорів і представників туристичних агентств Києва та Київської області.

На всеукраїнському рівні ми представили лише чотири тури – «Код нації», «Таємні історії кохання», «Машина часу» та «Розваги по-холодноярськи», – говорить керівник туроператора «Намі» Наталія Корнілова. – Втім кожна зі створених нами програм має свої смак, настрій та відчуття. Презентацію ми зробили цікавою та театралізованою. Уже є заявки від інших туроператорів. Оскільки ми розробили такий продукт, щоб туроператорам з інших областей та навіть країн не доводилося витрачати зайвий час, обираючи маршрут, готель.

Допомагали яскравіше продемонструвати дух Черкащини у постановках керівник музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір» Леся Островська, режисер Олександр Бондаренко, керівник театру вогню «Сварожичі» Олександр Воробйов. Крім емоційного представлення, успіхом презентації регіону на всеукраїнському рівні туроператори завдячують тому, що розробили та запропонували саме оригінальний продукт, у якому продемонстрували усі цікавинки краю, переконана керівник туристичної компанії «Мандрівник» Валентина Височин.

– Туризм це – фантазія, любов, душа, – зауважує вона. – Він багатогранний, не може бути сухим, оскільки туристу необхідна саме емоція, цікавість. На це ми й зробили ставку. У нас великий потенціал і є що показувати. Ми задали високу планку і тепер маємо це виконати. Та, не зважаючи на різноманітність розроблених турів, їх єднає те, що вони виховують патріотизм.

тур «Розваги по-холодноярськи»

Водночас, за словами керівника тер агенції «Сome on tour» Світлани Бондаренко, уперше за довгий час і ОДА, і туристичний актив знайшли спільну мову у позиціонуванні Черкаської області на ринку України. Вона –  хранителька культури України, коду нації. Оскільки саме на Черкащині розташоване найбільше в світі Трипільське поселення та стоянки мисливців на мамонтів. Місцем сили для кожного українця є Чигиринщина.

Туроператори певні: підвищення туристичної привабливості краю слугуватиме розвитку бізнесу, туроператорів та загалом області. Задля цього туристичний кластер області готовий працювати в Асоціації гостинності Черкащини. До неї, окрім турфірм, увійдуть і оператори готельного бізнесу, ресторатори та інші.

Активно підтримує починання туристичного активу регіону й обласна влада. На початку 2017 року обласна державна адміністрація отримала грант від Асоціації Індустрії Гостинності України «Підтримка розвитку туризму в регіонах» для розробки якісної Програми розвитку туризму, зауважив заступник очільника області Ярослав Березань. Та додав, що за результатами конкурсного відбору область визначено бенефіціаром грантової програми, завдяки чому вона матиме фінансову та експертну підтримку для розробки дієвої програми розвитку туризму спрямованої на розвиток унікальних туристичних продуктів, притаманних лише нашому регіону.

– Приємно, що нині в області формується активний туристичний кластер, який готовий до співпраці та налаштований на позитивні результати, – зазначив Ярослав Березань. – Нині одне з основних завдань для нас – розробка дієвої Програми розвитку туризму в області. За цю справу також візьмемося гуртом. Та, втім, у розвитку туризму ми намагаємося охопити усі верстви населення, зокрема людей з інвалідністю. Тож до розробки туристичних маршрутів долучилася перша в Україні Асоціація «Інклюзивний реабілітаційно-соціальний туризм». Основною вимогою для проведення таких інклюзивно-реабілітаційних турів є саме безбар’єрність об’єктів туристичної сфери.

Теми: Черкаси
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Поліг у бою за Україну черкаський захисник
  2. Топонімічна комісія запропонувала свій проєкт дерусифікації Золотоноші
  3. Спортсмен-ветеран АТО з Черкас побував на офіційному прийомі в Лондоні і спілкувався з Міністром оборони Великобританії
  4. Геній кібернетики Юрій Мітулінський
  5. Церква Святих Жон-мироносиць – маловідома духовна сторінка Золотоноші
  6. Павло Алеппський, мандрівник, краєзнавець 1654–1656 років
  7. Міського голову на Черкащині судитимуть за отримання хабара
  8. Матвій Донцов (26.11.1877, м. Золотоноша – 24.06.197, м. Ірпінь)
  9. Василь Дрючило (12 січня 1935 р., с. Щербинівка – 30 січня 2008 р., с. Щербинівка)
  10. Втрати військ РФ у живій силі наближаються до 37,5 тисяч – Генштаб ЗСУ
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
У мережі набуває популярності нова пісня переможця «Голосу країни» Сергія Лазановського
У мережі набуває популярності нова пісня переможця «Голосу країни» Сергія Лазановського
Нова пісня "Геть з України" від українського співака, переможця «Голосу країни-11» Сергія Лазановського |RIDNYI стала Читати далі
Благодійний джаз-концерт для підтримки воїнів-«азовців» проведуть у Черкасах
Благодійний джаз-концерт для підтримки воїнів-«азовців» проведуть у Черкасах
10 червня о 19:00 у Черкаському ТРЦ Pioneer проведуть благодійний джаз-концерт. Мета проекту – збір коштів на потреби Читати далі
Українські зірки виступили перед військовослужбовцями в Золотоноші (фото)
Українські зірки виступили перед військовослужбовцями в Золотоноші (фото)
Сьогодні до Золотоноші завітали улюбленці публіки, зірки телешоу «Квартал – 95» Євген Кошовий та Олександр Читати далі
Маша Єфросиніна розповіла про ставлення до Івана Дорна та LOBODA
Маша Єфросиніна розповіла про ставлення до Івана Дорна та LOBODA
Українська ведуча Маша Єфросиніна в інтерв'ю "Радіо НВ" розповіла, як ставиться до українських артистів Івана Дорна та LOBODA, Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ