У Василькові тепер гарні дороги

Село Васильків – один з тих населених пунктів Шполянського району, де протягом кількох останніх років значну увагу приділяють ремонту доріг. Як результат, переважна більшість автошляхів цього куточка Шполянщини сьогодні мають оновлений вигляд.Село Васильків – один з тих населених пунктів Шполянського району, де протягом кількох останніх років  значну увагу  приділяють ремонту доріг. Як результат, переважна більшість автошляхів цього куточка Шполянщини сьогодні мають оновлений вигляд.

Цьогоріч в сільському бюджеті Василькова передбачено 645 тисяч гривень на ямковий та капітальний ремонти доріг місцевого значення.

За повідомленням сільського голови Івана Дубини, з початку 2017 року вже  завершено ремонт вулиць Партизанська, Перемоги, Зарічної та Вишневої, а це 875 метрів дорожнього покриття.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Завдяки тісній співпраці сільської влади та орендарів - на кінцевому етапі й оновлення автошляхів на вулицях Молодіжна, Шкільна, Кооперативна. Вже не вперше Фредерік Шавіньї позитивно відгукується на прохання сільської громади. 2 мільйони 450 тисяч гривень – саме така сума була виділена із казни сільськогосподарського товариства „Шпола Агро Індустрі” (директор-Олександр Кисельов) у 2017-му.

У Василькові  переконані, що вкрай важливо стежити за дорожнім покриттям й за потреби вчасно його ремонтувати. Якщо це робити щорічно, то й затрати на оновлення шляхів будуть меншими.

Теми: Шпола
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині суд розглядатиме справу 20-річного студента, звинуваченого у передачі ФСБ даних про енергетичний об'єкт.
  2. Укриття на Уманщині, яке розраховане на 300 осіб, перебуває в неналежному стані
  3. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  4. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  5. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  6. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  7. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  8. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  9. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  10. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ