Тетяна Яківна Трипуз відзначила 95-річчя (фото)

10 липня 95-ий день народження відзначала жителька села Криштопівки, солдатська вдова Тетяна Яківна Трипуз. Жвава, з добрими молодечими очима, вона радо зустрічала гостей, які прийшли до її оселі, щоб привітати з іменинами.

10 липня 95-ий день народження відзначала жителька села Криштопівки, солдатська вдова Тетяна Яківна Трипуз. Жвава, з добрими молодечими очима, вона радо зустрічала гостей, які прийшли до її оселі, щоб привітати з іменинами.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у виконавчому апараті Драбівської районної ради.

Не оминула увагою поважну ювілярку районна влада – з найкращими словами поваги та щирими побажаннями до оселі Тетяни Яківни завітали заступник голови районної ради Тетяна Богославець, сільський голова Григорій Богославець, керівник місцевого сільськогосподарського підприємства Микола Рось, голова районної організації ветеранів Валентина Крокосенко, які вручили іменинниці квіти і подарунки.

Доля Тетяни Яківни мережана нитками любові до своєї неповторної родини: самотужки виростила добру дочку, є дорослі внуки та правнуки, має праправнуків...

Життя Тетяни Яківни було нелегким: у 20 років вона залишилася без чоловіка, але ніколи не втрачала сили духу. Багато років присвятила ювілярка роботі в місцевому колгоспі. Односельчани люблять, поважають і шанують  Тетяну Яківну. Пишаються нею і рідні. Кажуть, що вона дуже добра та порядна людина і є для них прикладом для наслідування.

Найголовнішим своїм ворогом жінка вважає старість, тому у такому поважному віці щоденно порається на подвір’ї.

У свій День народження Тетяна Яківна побажала усім гостям міцного здоров’я та посмішок на обличчі. Саме це їй допомогло пережити життєві перипетії та лишитися молодою у душі. Обіцяла приймати гостей і в 100 років.

Тож ми ще раз вітаємо Вас, Тетяно Яківно, з ювілеєм! Здоров’я Вам міцного, родинного тепла і затишку, щедрої долі!

Теми: Драбів
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині суд розглядатиме справу 20-річного студента, звинуваченого у передачі ФСБ даних про енергетичний об'єкт.
  2. Укриття на Уманщині, яке розраховане на 300 осіб, перебуває в неналежному стані
  3. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  4. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  5. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  6. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  7. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  8. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  9. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  10. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ