У Золотоноші затримано чоловіка, який до смерті забив молотком приятеля

У Золотоноші затримано чоловіка за спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у Золотоніській місцевій прокуратурі.

У Золотоноші затримано чоловіка, який до смерті забив молотком приятеля

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, а саме за спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

В ході досудового розслідування встановлено, що 14 липня 2017 року близько 18 години 27-річний чоловік, перебуваючи в одному із будинків, розташованому в с. Благодатне Золотоніського району Черкаської області на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин із потерпілим, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння наніс останньому ногами удари в область голови та тулуба та молотком удари в область голови внаслідок чого спричинив останньому тілесні ушкодження від яких в кареті швидкої допомоги потерпілий помер.

14.07.2017 чоловіка затримано в порядку ст.. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Згідно санкції ч. 2 ст. 121 КК України чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 10 років.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині суд розглядатиме справу 20-річного студента, звинуваченого у передачі ФСБ даних про енергетичний об'єкт.
  2. Укриття на Уманщині, яке розраховане на 300 осіб, перебуває в неналежному стані
  3. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  4. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  5. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  6. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  7. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  8. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  9. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  10. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ