У ЧДТУ обговорювали глобальне партнерство в умовах децентралізації

Днями за ініціативи кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету відбувся круглий стіл «Глобальне партнерство суспільних інститутів для забезпечення сталого розвитку в умовах децентралізації». Науковий захід об’єднав навколо важливих, актуальних проблем забезпечення сталого розвитку представників різних суспільних інститутів: науковців, практиків, представників органів влади, фахівців фінансових установ, громадських організацій та координаторів міжнародних проектів.

У ЧДТУ обговорювали глобальне партнерство в умовах децентралізації

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

На початку зібрання перший проректор Черкаського державного технологічного університету Євген Ланських від імені ректора ЧДТУ Олега Григора висловив подяку всім гостям, партнерам і учасникам круглого столу та виразив сподівання на плідну працю, яка надасть можливості для розробки нових наукових напрямків, а надалі й практичної їх реалізації для забезпечення сталого розвитку нашої держави в умовах децентралізації.

- У наш час в Україні відбувається велика кількість реформ, які запроваджує уряд, і, разом з тим, інтеграція України в євроспільноту вимагає забезпечення стабільного сталого розвитку в умовах децентралізації, яка відбувається нині на теренах нашої держави, - зазначив Євген Ланських. - Тому, мета цього зібрання є досить важливою і надзвичайно приємно, що саме науковці Черкаського державного технологічного університету беруть участь у розробці стратегій та заходів і дійсно забезпечують розвиток нашої держави, сталий постійний розвиток, поступовий рух вперед  тим самим сприяють ефективній інтеграції України в євроспільноту, як справжнього партнера рівного собі, як рівноцінного партнера з Євросоюзу.

Учасники круглого столу обговорювали питання успішності реформи децентралізації, ролі різних інститутів у процесі забезпечення сталого розвитку на засадах партнерства та кооперації.

Зі змістовними практично орієнтованими доповідями виступили гості заходу: начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби  в Черкаській області Тетяна Велько, начальник Управління планування регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко, регіональний координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Ганна Бабкова та інші. Зі свого боку науковці – представники ЧДТУ в своїх виступах обґрунтували роль університету в забезпеченні сталого розвитку як на локальному рівні, так і в глобальному масштабі.

На засадах конструктивного діалогу учасниками визначено коло проблем, що постають на порядку денному та які можливо вирішити тільки спільними зусиллями. Представники різних установ були одностайні в тому, що сталий розвиток неможливий без налагодження на глобальному, регіональному та місцевому рівнях всеохоплюючих партнерських відносин між суспільними інститутами, які побудовані на єдиних принципах і цінностях, орієнтованих на задоволення інтересів людства і планети.

На завершення обговорення проблематики круглого столу учасниками сформовано спільний план дій по реалізації порядку денному та досягненню цілей сталого розвитку в межах повноважень та можливостей кожної установи та кожного учасника зокрема.

Як підсумок, д.н. держ. упр., професор, завідувач кафедри фінансів Ірина Гончаренко підкреслила, що роль кожного інституту в забезпеченні сталого розвитку важлива, проте найголовніше – це люди та партнерські відносини між ними.

Теми: Черкаси
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Чому онлайн рулетка стала такою популярною
  2. Підприємці Черкащини шукають шляхи збереження економіки регіону
  3. Черкащину на кілька днів накриють заморозки: попередження від синоптиків
  4. На Черкащині зникли двоє маленьких дівчат
  5. Безпека понад усе, – Ігор Табурець про ситуацію в Умані
  6. Вихованці КДЮСШ "ВУЛКАН" привезли нагороди з Будапешту
  7. Серед повернених із полону військових – азовець із Черкащини
  8. Патріотично-святковий захід "Жінка-Берегиня" відбувся у Черкасах
  9. Оля Цибульська відверто про свій новий “музичний роман” та секс-просвіту для молоді
  10. У Черкасах покажуть графіку з російським кораблем, яку підписав Залужний
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Оля Цибульська відверто про свій новий “музичний роман” та секс-просвіту для молоді
Оля Цибульська відверто про свій новий “музичний роман” та секс-просвіту для молоді
Оля Цибульська ледь не найвідвертіша артистка країни, якій приписували (або навіть вона сама приписувала) романи з багатьма Читати далі
У мережі набуває популярності нова пісня переможця «Голосу країни» Сергія Лазановського
У мережі набуває популярності нова пісня переможця «Голосу країни» Сергія Лазановського
Нова пісня "Геть з України" від українського співака, переможця «Голосу країни-11» Сергія Лазановського |RIDNYI стала Читати далі
Благодійний джаз-концерт для підтримки воїнів-«азовців» проведуть у Черкасах
Благодійний джаз-концерт для підтримки воїнів-«азовців» проведуть у Черкасах
10 червня о 19:00 у Черкаському ТРЦ Pioneer проведуть благодійний джаз-концерт. Мета проекту – збір коштів на потреби Читати далі
Українські зірки виступили перед військовослужбовцями в Золотоноші (фото)
Українські зірки виступили перед військовослужбовцями в Золотоноші (фото)
Сьогодні до Золотоноші завітали улюбленці публіки, зірки телешоу «Квартал – 95» Євген Кошовий та Олександр Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ