Шполянська ОТГ відтепер – із детальною Стратегією розвитку

Шполянська ОТГ відтепер – із детальною Стратегією розвиткуОстання сесія міської ради затвердила останню складову Стратегічного плану  розвитку Шполянської ОТГ – каталог конкретних проектів, які буде реалізовано у ході виконання Стратегії.  Розрахована на три роки, вона стала головним документом, за яким житиме і розвиватиметься об’єднана громада.

- Над Стратегією працювала група із 29 експертів: громадські активісти, керівники найбільших  підприємств (бюджетоутворюючих для громади), представники малого та середнього бізнесу, представники політичних партій, керівники профільних відділів міської ради, фахівці Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування (створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України) та Агенції регіонального розвитку. Ми ставили за мету, аби Стратегія стала баченням громади свого майбутнього, - зазначив голова Шполянської громади Сергій Кравченко. – Робота над стратегією дала можливість  проаналізувати усі сильні та слабкі сторони, виявити потенціал та перспективні напрямки розвитку громади. Людина, а саме цінність і якість її життя, стає центром та пріоритетом економічного розвитку об’єднаної громади на тривалу перспективу.

- Ми провели масштабне опитування мешканців громади, збір проектів та пропозицій для її розвитку, а також  розширений соціально-економічний аналіз - констатує начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Шполянської міської ради Наталія Коваль. - Стратегія враховує усі аспекти життя громади: вона включає і соціальну складову – якість життя людини в громаді, і залучення інвесторів, розвиток підприємництва, розбудову туристичної сфери та співпрацю з громадянським суспільством тощо. Реалізація усіх  запланованих Стратегією цілей  передбачає тісну співпрацю громади, бізнесу та влади.  Аби Стратегічний план не став «документом полиці» ми розділили напрямки його втілення між структурними підрозділами і вже розпочали його втілення у життя. На сесії, де було затверджено  каталог проектів Стратегії, було виділено і  кошти на реалізацію частини її заходів.

- Ми очікуємо, що реалізація Стратегії  не лише стимулює розвиток громади та покращить рівень життя її населення – але й активізує людей, дасть поштовх для розвитку громадянського суспільства, - переконана начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту, культури й туризму Шполянської міської ради Ірина Каландирець.  – Скажімо, коли ми збирали пропозиції для Стратегії, колектив школи №5 зробив це у форматі конференції, на якій представив нам цілий ряд важливих для учнів і вчителів, проектів. І це не лише створення спортивного залу та парку атракціонів, але й проект зі збору використаних батарейок на території громади. Тож ми передбачаємо, що реалізація Стратегії розвитку не лише виведе нашу громаду у лідери, але й консолідує її мешканців та зробить їх справді активними і небайдужими членами громади.

Як відомо, цьогоріч Черкаський ЦРМС, із залученням Агенції регіонального розвитку, допомагає отримати власні Стратегії розвитку ще 10 ОТГ Черкащини – і готовий іти назустріч всім бажаючим громадам.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині призначені для бійців АТО землі чиновники роздають своїм родичам (відео)
  2. Досі невідомо, для чого будували підземні тунелі у Черкасах, - краєзнавець
  3. На Черкащині визначено вакансії з найвищим рівнем оплати
  4. Карашинська ОТГ: три незвичайні фестивалі, дружба з КНР та унікальний проект розвитку громади
  5. Які найбільш запитувані та високооплачувані професії на Черкащині
  6. У Христинівці зникла 80-річна бабуся
  7. На Черкащині підготовлений до втілення унікальний проект, що охопить 23 ОТГ у 13 районах області
  8. За фактом розпусних дій відносно школярки в місті Черкаси викрито зловмисника
  9. Новоутворені об’єднані громади Черкаської області вже працюють над налагодженням міжмуніципального співробітництва
  10. Провідні алжирські дистриб’ютори продукції для сільгоспвиробників зацікавилися добривами та засобами захисту рослин черкаського виробництва
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом “Ritorno” у Черкасах 5 листопада. Альбом Читати далі
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ