Історія працевлаштування безробітного Тальнівщини – демобілізованого учасника АТО

Після повернення з території антитерористичної операції бійці намагаються швидше адаптуватися до мирного життя. Найкращим способом для демобілізованих є робота. Тим, кому не вдалося вирішити його самостійно, допомагає служба зайнятості. Розв’язання проблем зайнятості безробітних, в тому числі учасників АТО, залежить не лише від активної політики держави та служби зайнятості, а й від самої людини: її мобільності, активності, прагнення до навчання, роботи та гідного життя. Фахівці служби зайнятості здійснюють комплексний та індивідуальний підхід в питанні надання безробітним якісних соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням. Фахівці Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ активно взаємодіють з місцевими роботодавцями та іншими партнерами у напрямку працевлаштування військовослужбовців, які повертаються із зони АТО.

Після повернення із зони бойових дій Олександр зареєструвався у філії, здобувши професію агронома, маючи 12 років страхового стажу, вирішив кардинально змінити власне життя. Фахівці надали інформацію щодо послуг служби зайнятості, ознайомили з наявними вакансіями, запропонували взяти участь у тренінгах щодо успішної адаптації в умовах мирного життя та долучитись до профінформаційного групового заходу «Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО». За результатами співбесіди та психодіагностичного обстеження Олександр продемонстрував високу мотивацію та чудові здібності для проходження професійної адаптації та отримання нової професії електрогазозварника.

Яскравим прикладом слугує проведена робота з безробітним із числа учасників АТО Новіковим Олександром, який скористався послугами Тальнівської районної філії Черкаського ОЦЗ для вирішення питання працевлаштування. Після повернення із зони бойових дій Олександр зареєструвався у філії, здобувши професію агронома, маючи 12 років страхового стажу, вирішив кардинально змінити власне життя. Фахівці надали інформацію щодо послуг служби зайнятості, ознайомили з наявними вакансіями, запропонували взяти участь у тренінгах щодо успішної адаптації в умовах мирного життя та долучитись до профінформаційного групового заходу «Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО». За результатами співбесіди та психодіагностичного обстеження Олександр продемонстрував високу мотивацію та чудові здібності для проходження професійної адаптації та отримання нової професії електрогазозварника.

І коли з’явилася дана вакансія в ТОВ «Тальнівський щебзавод» Олександру було запропоновано пройти професійне навчання за відповідною професією в ДНЗ «Уманський професійний ліцей» за направленням служби зайнятості під замовлення роботодавця.

І коли з’явилася дана вакансія в ТОВ «Тальнівський щебзавод» Олександру було запропоновано пройти професійне навчання за відповідною професією в ДНЗ «Уманський професійний ліцей» за направленням служби зайнятості під замовлення роботодавця.

Така форма професійного навчання дозволила безробітному отримати нову затребувану професію на місцевому ринку праці, а набуті знання і вміння нададуть можливість закріпитися на робочому місці. Після успішного проходження професійного навчання Олександр був працевлаштований до зазначеного роботодавця за професією електрогазозварник.

Фахівці центру зайнятості бажають пану Олександру міцного здоров’я та професійних успіхів в творчій діяльності.

Теги: Тальне

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Лучшие свадебные платья в салоне Вельон
  2. У Черкасах створили Google-карту вакансій
  3. У Черкасах директор спортивної школи привласнив кошти місцевого бюджету
  4. Колишнього посадовця Черкаської ОДА за корупцію оштрафували на 850 гривень
  5. На Черкащині обговорили проект адмінтерустрою громад та районів
  6. Рада підприємців Черкащини готує звернення до нового Президента України
  7. Добрива та засоби захисту рослин, вироблені в Черкасах, почали продавати в Інтернет
  8. На Черкащині сім громадян з обмеженими можливостями відкрили власну справу
  9. Черкаський професор виступить у Державному департаменті США від України
  10. У Черкасах влаштували День кар’єри ЄС
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ