Вивільнення для черкащанки стало не вироком, а кроком до змін

По всій Україні триває процес реформування державних органів виконавчої влади, не є виключенням і Черкаська районна державна адміністрація. Фахівці районної філії обласного центру зайнятості оперативно реагують на ситуацію та організовують попередню роботу з працівниками, які вже попередженні про звільнення. Фахівцями філії систематично проводяться виїзні семінари, презентації послуг служби зайнятості, особисті співбесіди з вивільнюваними громадянами.

Наталія Черепенко з Черкас

Під час пошуку роботи переважну роль відіграє власна активна позиція людини. Так, не чекаючи дати свого вивільнення, Наталія Черепенко – головний спеціаліст Управління агропромислового розвитку Черкаської державної адміністрації вирішила скористатись можливістю фахової допомоги. Тому звернулась на особистий прийом до фахівця з профорієнтації для визначення пріоритетів подальшого працевлаштування.

У процесі спілкування з профконсультантом Оленою Сербіною жінка дізналася, що її освіта ветеринара є затребуваною на ринку праці. Проте, подальший розвиток в цій галузі вимагає саме практичних навичок, яких у Наталії недостатньо. «У роботі з такими клієнтами важливо підкріпити їх самооцінку, звернути увагу на сильні сторони та на те, з чим варто попрацювати», - підкреслила Олена Сербіна.

Жінці запропонували пройти профорієнтаційне тестування для визначення професійних інтересів і цінностей, інтелектуальних професійно-значущих якостей та психологічних особливостей. Результати тестування підтвердили, що робота за фахом – цілком вдалий варіант професійної реалізації для клієнтки. Спільно з фахівцем Наталія відкоригувала резюме, щоб бути готовою до спілкування з роботодавцями.

Далі кар’єрний радник Марина Тарасенко запропонувала Наталії кілька підходящих вакансій: ветеринарного фельдшера, лікаря ветеринарної медицини та організувала співбесіди з роботодавцями. «Активна позиція Наталії та визначеність в тому, що саме вона шукає, і дали такий швидкий результат. Служба зайнятості має найширшу в Україні базу інформації про вакансії. Достатньо було лише зорієнтувати клієнта на ринку праці та показати можливості більш широко поглянути на власне працевлаштування», - прокоментувала кар’єрний радник.

У результаті проведених зустрічей Наталія, ще до звільнення, отримала позитивний результат на співбесіді у роботодавця та пройшла медогляд. І вже з 13 січня жінка працевлаштована на посаду провідного лікаря ветеринарної медицини до Черкаської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності та харчових продуктів та захисту споживачів. Наразі, жінка із задоволенням працює та впевнено дивиться в майбутнє.

Довідково: з 1 січня 2019 року запроваджено інститут кар’єрного радника, головне покликання якого - підтримка клієнтів у прийнятті рішень, пов‘язаних з кар’єрою (наприклад, консультування з розроблення довгострокового плану професійного зростання), формування мотивації задля досягнення визначених цілей, навчання клієнтів долати психологічні перешкоди та спонукання їх проявляти активну та відповідальну позицію щодо пошуку роботи.

Теги: Черкаси

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Суд зобов’язав навчальний заклад оформити землю на Черкащині
  2. У Красносіллі урочисто відкрито поліцейську станцію
  3. Завтра у Черкасах розпочнеться хореографічний фестиваль
  4. В обласному центрі зайнятості розповіли про молодіжну зайнятість на Черкащині
  5. Співочий колектив Мокрокалигірської ОТГ став кращим в Україні
  6. У Балаклеївській громаді видаватимуть закордонні паспорти для всієї області
  7. На Черкащині деякі галузі виробництва продемонстрували зростання у січні – статистика
  8. Червонослобідська ОТГ планує відкриття Університету третього віку та школи відповідального батьківства
  9. Героїні чи герої – кого найбільше люблять у місцевих медіа?
  10. За січень-лютий 2020 року від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 2,2 млрд гривень податків
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
Цей фестиваль є одним з найжаданіших та найочікуваніших у Східній Європі. П’ять років поспіль Atlas Weekend щиро розкриває Читати далі
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ