Оприлюднено перші показники швидкості супутникового інтернету Starlink

На форумі Reddit оприлюднені перші показники швидкості нової служби супутникового широкосмугового інтернету Starlink від компанії SpaceX.

супутниковий інтернет Starlink

Компанія SpaceX запустила на низьку навколоземну орбіту вже сотні супутників, які повинні будуть забезпечити роботу служби доступу до супутникового широкосмугового інтернету нового покоління.

Цифри виглядають досить вражаюче, однак, слід зазначити, що система Starlink в даний час працює в рамках попереднього бета-тестування, і на такій стадії показники швидкості завжди виглядають вражаюче. Використовуючи додаток Ookla Speedtest, користувачі, задіяні в тестуванні бета-версії системи Starlink, зафіксували швидкість передачі даних в низхідному каналі на максимальному рівні в 60 Мбіт / сек і в висхідному каналі - на максимальному рівні в 17.7 Мбіт / сек. Затримка склала всього 31 мілісекунду.

В цілому швидкість скачування даних варіювалася в межах від 36 до 60 Мбіт / сек, швидкість передачі даних - в межах від 5 до 17.7 Мбіт / сек.

В цілому швидкість скачування даних варіювалася в межах від 36 до 60 Мбіт / сек, швидкість передачі даних - в межах від 5 до 17.7 Мбіт / сек.

Система Starlink недавно почала запрошувати користувачів для бета-тестування послуги. Вартість самої послуги поки не розголошується. Бета-версія безкоштовна, за винятком оплати за використання білінгової системи в розмірі 1 долара США. Цікаво, що, згідно з повідомленнями Inverse, користувачі бета-версії повинні підписати угоду про нерозголошення інформації. Повідомлення про швидкість передачі даних в системі Starlink на форумі Reddit може порушувати умови цієї угоди, і, як результат, воно може бути вилучено.

Покриття системи в даний час обмежений північними регіонами США і південними регіонами Канади. Дані про швидкість передачі даних, які містить цей форумі Reddit, схоже, були представлені бета-користувачами зі штату Вашингтон.

Компанія SpaceX має грандіозні плани, пов'язані з розвитком системи Starlink. В кінцевому підсумку, компанія планує вивести на низьку навколоземну орбіту тисячі супутників, які, за прогнозами, повинні забезпечити загальнонаціональне покриття мережею широкосмугового доступу. Якість і продуктивність широкосмугового інтернету, роздається за допомогою супутників, розміщених на низькій навколоземній орбіті, перевищує якість і продуктивність традиційного супутникового широкосмугового інтернету, роздається через супутники, розміщені на більш високій геостаціонарній орбіті.

SpaceX далеко не єдиний учасник космічної гонки провайдерів послуг Інтернету з низької навколоземної орбіти. У гонку також вступила компанія Amazon і інші.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Тигрячі уроки: Чого вчить символ 2022 року
  2. Майже 2 тисячі заборонених предметів минулого року намагалися пронести до черкаських судів (фото)
  3. Черкасців запрошують долучитись до розробки бренду міста
  4. Укрпошта до Дня Соборності України випустила поштову марку із тризубом
  5. На Черкащині близько 2,6 робітників не отримали вчасно заробітну плату – статистика
  6. Мешканці Руськополянської ОТГ просять Президента переконати голову громади робити свою роботу
  7. Поїхав відбувати покарання серійний викрадач велосипедів з Черкас – прокуратура
  8. До смілянина, який кидався на поліцейського з ножем, застосують примусові заходи медичного характеру – прокуратура
  9. Серед безробітних на Тальнівщині 43 відсотки мають професійно-технічну освіту
  10. У Черкасах відбудеться «Мандариновий новорічний квартирник»
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Віктор Павлік поділився сімейною таємницею в проекті «Жди меня. Україна»
Віктор Павлік поділився сімейною таємницею в проекті «Жди меня. Україна»
Народний артист України Віктор Павлік ніколи не бачив свого діда, розстріляного фашистами за часів Другої світової війни. Але Читати далі
«Я сумувала»: Тіна Кароль повернулась на «Голос країни-12»
«Я сумувала»: Тіна Кароль повернулась на «Голос країни-12»
У 12 павільйоні столичного ВДНГ закінчились зйомки сліпих прослуховувань наймасштабнішого вокального шоу «Голос Читати далі
Співачка Lida Lee презентувала dance-відео, яке зняла в унікальному музеї гітар
Співачка Lida Lee презентувала dance-відео, яке зняла в унікальному музеї гітар
Співачка Lida Lee презентувала атмосферне dance-відео під назвою “On Fire”, яке зняла в єдиному у Східній Європі Читати далі
НОРОВ – новий ЕР Alina Pash та Pahatam (відео)
НОРОВ – новий ЕР Alina Pash та Pahatam (відео)
10 грудня у Alina Pash вийшов новий реліз – НОРОВ. EP створений в колаборації з Pahatam – київським діджеєм та Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ