16 лютого у Черкасах покажуть унікальний спектакль до 80-річчя Василя Симоненка

Василь СимоненкоПрем'єру унікальної вистави у раках мистецького проекту «Тиша і грім Василя Симоненка» презентують у Черкасах 16 лютого о 18:00 у Міському будинку культури імені Івана Кулика. Захід відбудеться за підтримки мерії міста і під патронатом міського голови Сергія Одарича. Ініціатором проекту є відомий у місті режисер Олександр Бондаренко.

– 2015 рік – це рік Василя Симоненка. Черкаси пишаються тим, що у нас жив, працював і творив цей великий українець. Цього року ми запланували чимало заходів, присвячених відомому поетові, ми хочемо якнайширше розкрити громаді міста постать і творчість Василя Симоненка. Серед таких заходів найпотужнішим має стати вистава режисера Олександра Бондаренка, – розповів міський голова Сергій Одарич.

Спектакль складатиметься з двох дій. У першій – історичній – глядач зустрінеться не лише із Василем Симоненком, а й з Григорієм Сковородою, Іваном Котляревським, Тарасом Шевченком, Лесею Українкою, Іваном Франком, Ліною Костенко, Лоскотоном. Друга дія буде присвячена Майдану гідності, на якому за переконаннями Олександра Бондаренка, поміж українців були і Василь Симоненко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко, Ліна Костенко. А саму творчість Симоненка чи не найбільше цитували на Майдані.

Акторами у виставі стануть як професійні актори, так і відомі громадські діячі – Максим Рижевол, Олег Телятник, Олексій Юрін, Олександр Кузьмін, Ганна Харченко, Юрій Берлінський, Роман Плугатор, Володимир Гонський, Олена Желєзняк. У дійстві будуть задіяні камерний хор «Канон», вокальний гурт «Буднітай», тріо «Барви», вокально-етнографічний ансамбль «Спадщина», хор «Джерело», ансамбль ударних інструментів Черкаського музичного училища ім.. Гулака-Артемовського, театр хореографічних мініатюр «Артанія», театр-студія «Артишок», театр вогню «Сварожичі», арт-шоу «Джайра», брейк-данс команда «Sunshine», троїсті музики Геннадій Кабін, Сергій Рябоконь, Олександр Шнайдер.

Протягом року виставу покажуть кілька разів.

Теми: Черкаси
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Черкащанку судитимуть за осквернення могили військовослужбовця
  2. Від нападу тварин, хворих на сказ, із початку року постраждали 20 черкащан
  3. На Черкащині до довічного ув’язнення засудили жителя Луганщини за державну зраду та участь у терористичній організації «лнр»
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ