У Чигирині відбулася першість з настільного тенісу

спортивна зала Чигиринського НВК №2

22 березня спортивна зала Чигиринського НВК №2 зібрала любителів малої тенісної ракетки.

Помірятися силами в Першості району прибуло 15 команд. Приємно здивували представники ДПРЧ -16, які вперше цього року взяли участь у змаганнях, виставивши 3 команди «Рятувальник». Активними учасниками змагань стали школярі Нового Чигирина, Вершаць, Тіньок, Суботова, Рацева та Галаганівки, які на рівні з дорослими шліфували спортивну майстерність. Про це «Новини Черкас» дізналися у Чигиринській РДА.

Спочатку учасники розіграли командну першість, до складу якої входило 2 чоловіка та 1 жінка. Перше місце виборола команда Чигиринського коледжу, яка виступала у складі Вадима Демиденка, Тараса Барвінка та Людмили Голобок. Другу сходинку турнірної таблиці посілили Ігор Артеменко, Артем Ткаченко та Вікторія Чубарь - тенісисти с. Боровиці. Третє місце у команди Нового Чигирина, до складу якої увійшли Сергій Ткач, Євгеній Алексишенко та Майя Оніщенко.

Яскраві дуелі проходили в особистій першості. Організатори визначали переможців серед дорослих та школярів. Яскравим прикладом для наслідування виявився минулорічний володар бронзової медалі, викладач коледжу Вадим Демиденко, який цього року покращив результат і виборов золоту медаль серед дорослих. Претендентами на срібну та бронзову медалі стали три учасники Тарас Барвінок, Сергій Ткач та Ігор Артеменко, які набрали рівну кількість очок. Лише різниця між виграними та програними поєдинками визначила володарів нагород. Срібло дісталося Сергію, а бронза - Тарасу. Серед жінок на найвищу сходинку нагородного п’єдесталу піднялася Вікторія Чубарь, друга сходинка за Людмилою Голобок, третя у Майї Оніщенко.

У школярів серед юнаків не було рівних Назару Палієнку (Тіньківська ЗОШ), друге місце в Олександра Кудрі (Рацівська ЗОШ), третє місце виборов Олександр Дон (Суботівська ЗОШ). У представниць слабкої статі медаль найвищої проби завоювала Яна Ляшенко (Суботівська ЗОШ), срібна медаль в Аль Мустафи Арви (Вершацька ЗОШ), бронзова в Аліни Гонтар (Тіньківська ЗОШ).

За підсумками змагань переможці в командному заліку нагороджені Кубком та дипломами, в особистій першості - грамотами та медалями сектору у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Теми: Чигирин