В Тальному на пожежі врятовано господиню

11 жовтня о 23:00 у житловому будинку на вулиці Маяковського виникла пожежа. Повідомлення про загорання до Служби порятунку «101» надійшло від сусідки, яка першою побачила дим. Пожежу було ліквідовано силами чергового караулу Тальнівської пожежно-рятувальної частини. Під час боротьби із вогнем рятувальники знайшли та вивели у безпечне місце 74-річну господарку, яка через стан здоров96;я не могла самостійно покинути приміщення.11 жовтня о 23:00 у житловому будинку на вулиці Маяковського виникла пожежа. Повідомлення про загорання до Служби порятунку «101» надійшло від сусідки, яка першою побачила дим. Пожежу було ліквідовано силами чергового караулу Тальнівської пожежно-рятувальної частини. Під час боротьби із вогнем рятувальники знайшли та вивели у безпечне місце 74-річну господарку, яка через стан здоров`я не могла самостійно покинути приміщення.

Як вдалось з`ясувати під час попередньої перевірки, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Через хворобливий стан та фізичну слабкість господарка тривалий час не займалася ремонтом та побілкою власної печі. Не дивно, що з часом в димоході опалювального приладу утворилися тріщини, саме через них іскри під час опалення потрапили на горище і спричинили пожежу. У результаті пожежі вогнем знищено покрівлю будинку та домашні речі.

Управління ДСНС України у Черкаській області звертається до громадян з проханням дотримуватись вимог правил користування пічним опаленням. Зігрівайтеся безпечно! Адже від дотримання елементарних правил залежить безпека вашого життя! Нехай тепло у вашому домі буде безпечним!

Теми: Тальне
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині суд розглядатиме справу 20-річного студента, звинуваченого у передачі ФСБ даних про енергетичний об'єкт.
  2. Укриття на Уманщині, яке розраховане на 300 осіб, перебуває в неналежному стані
  3. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  4. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  5. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  6. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  7. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  8. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  9. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  10. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ