Украинский политолог рассказал, что будет с Путиным за «Боинг»

Путину грозят большие откупные и пешки для скамьи подсудимых.

Об этом в Фейсбуке пишет Петр Олещук.

"Не понимаю, почему у нас так носятся с расследованием катастрофы "Боинга"?

Если брать в качестве примера Каддафи и Локерби, то максимум, что может грозить Путину - это большие откупные и пешки для скамьи подсудимых. Их проще всего найти среди формальных " граждан Украины" - сепаратистов. Но это - самый худший сценарий. Всё-таки, у Каддафи не было ядерного оружия, а вина была очевидной.

В данном случае все телодвижения на Западе связаны с финансовыми вопросами. Нужно обозначить объект для требования компенсаций.

Все мировые лидеры давно знают, кто сбил самолёт. Это же знает и мировая общественность. Тем не менее, Обама встречается с Путиным. Обнародование любых результатов ничего не даст. Трибунала не будет. Будут "частные" судебные решения. И то - когда? Через годы. Возможно, через годы Россия встанет перед необходимостью платить большие деньги. Но это будет явно не в обозримой перспективе", - пишет он.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині суд розглядатиме справу 20-річного студента, звинуваченого у передачі ФСБ даних про енергетичний об'єкт.
  2. Укриття на Уманщині, яке розраховане на 300 осіб, перебуває в неналежному стані
  3. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  4. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  5. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  6. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  7. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  8. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  9. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  10. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ