«Черкаський Дніпро» здобув надважливу перемогу над «Тернополем»

Злива, яка розпочалася за кілька годин до початку звітного матчу, зполовинила кількість глядачів на трибунах Центрального стадіону. Очікувано, поєдинок пройшов у в’язкій позиційній боротьбі. Підопічні Ігоря Столовицького в заключні хвилини гри буквально вигризли надважливу перемогу з морально-вольової та турнірної точки зору.

Про інформує прес-служба ФК «Черкаський Дніпро», повідомляють Черкаські новини.

«Черкаський Дніпро» – ФК «Тернопіль» 2:0 (0:0)
Дата матчу – 07.05.2016 р.
25 тур. м. Черкаси. Центральний стадіон. 2500 глядачів. +15. Поле – 4. Початок о 15 год.
Арбітри: М.Козиряцький (м.Запоріжжя), І.Жосан, З.Курбанов (обидва – м.Херсон).
Спостерігач арбітражу: В.Денисюк (м.Фастів).
«Черкаський Дніпро»: М.Кучинський, В.Шопін, Р.Гончаренко, О.Тарасенко, О.Синьогуб, О.Кошка, А.Скарлош (Я.Ямполь, 15), Ю.Бушман, І.Семенина,, І.Мединський (Л.Кошадзе, 75), О.Батальский (Р.Качур, 65). Запасні: О.Будюк, Д.Балан, М.Лісовий, А.Бурлін. Тренер: І.Столовицький.
ФК «Тернопіль»: С.Чернобай, І.Курило, С.Атласюк, С.Клекот, Ю.Соколовський, А.Кондзьолка (В.Сороцький, 78), В.Богданов (С.Полянчук, 56), Т.Кривий, І.Сороцький, М.Вечурко (В.Чорний, 53), А.Шевчук. Тренер: В.Івегеш.
Голи: І.Семенина (89), Ю.Бушман (90+5 пен.).
Попередження: І.Семенина (32) – І.Сороцький (32), М.Вечурко (35).
Вилучення: Ю.Соколовський (90+5, фол останньої надії).

Перший тайм не був багатим на небезпечні моменти біля воріт опонентів. Так, на 30-ій хвилині після флангового прострілу від Юрія Бушмана та серії рикошетів Ярослав Ямполь влучив у захисника гостей. А згодом Віталій Богданов дальнім ударом із 22-ох метрів намагався поцілити у «рамку» дніпрян.

Після перерви «Черкаський Дніпро» значно додав у командному русі. Ігор Семенина ударом зі стандарту струсонув поперечку воріт приїжджої команди. Олександр Батальський, скориставшись навісом від Ямполя, з кута воротарської головою пробив у голкіпера тернополян Сергія Чернобая. Згодом Ярослав Ямполь, розібравшись із захисниками, спробував влучити у дальню «дев’ятку». Ігор Семенина, взявши на себе гру, з дуги пробив трохи вище цілі.

До честі дніпрян, команда в кінцівці не збилась на банальний навал, а продовжувала методично розхитувати захист суперника. На передостанній хвилині основного часу Ігор Семенина все ж таки пробив голкіпера гостей – 1:0.

У компенсований арбітром час Юрій Соколовський лише ціною фолу останньої надії зміг зупинити нападника черкащан Руслан Качур, який вибіг у прорив з власної половини поля. Результативний удар Юрія Бушмана із одинадцятиметрової позначки підбив підсумок матчу.

Скориставшись осічками своїх конкурентів, «Черкаський Дніпро» піднявся на другу сходинку турнірної таблиці першої ліги. Відтак, перемога стала своєрідним подарунком до 61-річниці з моменту заснування (9 травня 1955 року) команди із берегів Дніпра.

Теми: Черкаси