Товариська зустріч з драбівським «Альтаїром» закінчилася перемогою «Черкаського Дніпра»

Запашні короваї для команди «Черкаського Дніпра», суддівської бригади та головного тренера Вадима Євтушенка й чудова культурно-розважальна програма - так гостинно й урочисто зустрічали на Драбівщині команду майстрів «Черкаського Дніпра». Тут, на стадіоні районного центру, відбувся перший товариський матч в рамках проекту «Футбол для всіх», спрямованого на  популяризацію спорту, футболу та здорового способу життя.

"Альтаїр" (Драбів) 0-1 "Черкаський Дніпро"

Голи: Сторчоус (90+2')

Нереалізований пенальті: Скепський (17')

Стартовий склад

На поле «Черкаський Дніпро» вийшов у наступному складі: Кучинський, Махарадзе, Маїк, Шопін, Качур, Синьогуб, Бушман, Гончаренко, Бурлін, Сторчоус, Скепський

Хід матчу

Перші 20 хвилин матчу пройшли під тиском черкащан,  які впевнено контролювали м’яч, тож «Альтаїру» довелося грати на винос. Особливо гостинно на малій батьківщині зустріли Олега Синьогуба. Протягом перших 20 хвилин наш лівий захисник, завдяки своїй активності, 4 рази опинявся на газоні. На 17-й хвилині, після флангового прострілу, Олегу Маїку вдалося зачепитися за м’яч в штрафній суперника. Внаслідок цих зусиль він заробив одинадцятиметровий штрафний, який  намагався реалізувати  капітан команди  Денис Скепський. Він  пробив під штангу,  але чудо-сейв воротаря «Альтаїру» Прокопенка врятував драбівчан від голу. Гра проходила під  контролем «Дніпра» й надалі, до кінця матчу. Але до небезпечних моментів так і не дійшло. Перед другим таймом Вадим Євтушенко провів заміну гравців:  на поле  вийшли Балан, Крамар та Ісраілов, а  місце в воротах зайняв Будюк. В другій половині  тайму команди обмінялися гострими атаками, але кульмінація матчу відбулася в доданий час.  Автором голу став Сторчоус , який влучним ударом в дальній кут  поцілив ворота суперника. Гра «Альтаїр» - «Черкаський Дніпро» закінчилася з рахунком 0:1. Загалом «Альтаїр», попри статус аутсайдера, показав злагоджену гру в захисті.

Кращі гравці матчу

Після фінального свистка найкращим гравцям матчу вручили призи: нагороди отримали Синьогуб та воротар команди «Альтаїр» Прокопенко, який показав непоганий рівень гри.

Теми: Драбів