Професор Талят Азізов презентував УДПУ в Китаї

Дійсний член Академії будівництва України, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності факультету професійної та технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Талят Азізов Дійсний член Академії будівництва України, професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності факультету професійної та технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Талят Азізов презентував відео розповідь про наш навчальний заклад на конференції у місті Вейхай (КНР) на Міжнародній конференції передового досвіду у сфері інновацій та підприємництва.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Конференція із залучення талантів та інновацій у Вейхаї проходить з 27 по 29 серпня в рамках реалізації програми потужного міста талантів і міжнародної стратегії таланту, аби активізувати обміни технологіями і талантами з країнами, що розташовані вздовж осі проекту «Один пояс – одна дорога», а також розширити канали залучення висококласних талантів з країн Східної Європи, залучити ще більше іноземних спеціалістів високого рівня для інновацій і підприємництва. (Перед цим, у липні нинішнього року, департамент соціальної політики і людських ресурсів міста Вейхай організовував делегацію для поїздки в Україну. Китайські спеціалісти успішно провели в Україні презентацію середовища міста Вейхай, його інновації та підприємницьку діяльність та запросили провідних учених України відвідати це місто й безпосередньо на місці вивчити можливості двосторонньої співпраці).

На сьогодні у місті Вейхай діють конкретні проекти, які виконуються вченими України у співпраці з різними науковими й виробничими організаціями провінції Шаньдун. Для подальшого закріплення результатів співробітництва і обмінів делегація з України у місті Вейхай з 2016 року здійснюється проект стикування діяльності. На теперішній конференції у складі української делегації 15 експертів – співробітники українських науково-дослідних інститутів і університетів, академіки. Талят Азізов, окрім представлення нашого університету, уже виступив також на конференції із науковою доповіддю.

Довідково

Вейхай – мальовниче туристичне місто, яке з трьох сторін омивається водами Тихого океану. Площа міста складає 5780 км2, кількість офіційно зареєстрованого населення – близько 2,8 млн осібВейхай – мальовниче туристичне місто, яке з трьох сторін омивається водами Тихого океану. Площа міста складає 5780 км2, кількість офіційно зареєстрованого населення – близько 2,8 млн осіб. І хоча в масштабах провінції Шаньдун м. Вейхай є не надто великим, проте з точки зору свого нинішнього стану і перспектив подальшого розвитку воно посідає провідні позиції. 2016 року в межах цього міста ВВП сягнув 50 млрд. доларів США, а ВВП на душу населення – 17 тисяч доларів США. Найкраще представлені галузі – машинобудування, медицина, нові матеріали, оброблення морепродуктів, робототехніка, інформаційні та Інтернет-технології.

У Вейхаї працює найбільше в Китаї підприємство з виготовлення вуглецевого волокна. Місто є першим у державі за довжиною берегової лінії (980 км) і пропонує надзвичайно багатий асортимент морепродуктів, адже в його водах працюють понад 13 тисяч великих риболовецьких суден, серед яких – 350 суден глибокого вилову.

Крім цього, Вейхай – один із найвідоміших китайських туристичних центрів. Не тільки завдяки своїм мальовничим пейзажам (гори та океан), а й завдяки безпечності довкілля. За кліматом і температурними показниками Вейхай дуже подібний до Києва: літо – не надто спекотне, зими – не дуже суворі.

У масштабах провінції Шаньдун місто має найчистіше повітря. Річ у тім, що 46% площі Вейхаю займають ліси (цілі соснові масиви в межах міста) і парки. 60% берегової лінії існує у первісному, ще не порушеному людиною вигляді та перебуває під охороною держави – як природний заповідник. Ще 2004 року ООН визнала Вейхай одним із міст з умовами, найсприятливішими для проживання людини. У 2016 році китайський уряд нагородив Вейхай відповідною премією – з таким само формулюванням.

Велику увагу в місті приділяють не тільки збереженню довкілля, а й питанням санітарної гігієни (зокрема, в напрямі перероблення відходів, оброблення води). Вейхай є також лауреатом окремої премії – як «місто високої культури». А нині його промислово-економічний потенціал залучення висококваліфікованих фахівців із-за кордону. В планах міської влади – спорудження своєрідного Академічного містечка (або ж містечка інновацій і підприємництва) для науково-дослідної діяльності, в якому замешкають китайські та запрошені спеціалісти. Містечко простягатиметься вздовж узбережжя – між океаном і сосновим лісом – на відстань 10 км. Влада міста запевняє, що зробить усе можливе, аби фахівці, які там оселяться, були забезпечені максимально комфортними умовами для реалізації власного інтелектуального потенціалу. Житло, користування офісними та робочими приміщеннями надаватимуться безкоштовно. Передбачаються й інші форми співпраці з зарубіжними науковцями, зокрема дистанційна.

Теги: Умань

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. VIN-коди зареєстрованих транспортних засобів відтепер відкриті. Перевірити авто стало ще легше
  2. На Черкащині виявлено 53 працівників без належного оформлення трудових відносин
  3. На Черкащині вдруге відбудуться Чемпіонати світу й України з багатоборства тілоохоронців
  4. Відеоблогерка з Монастирища зайняла перше місце в конкурсі короткометражних фільмів
  5. У Смілі за розтрату судитимуть колишнього в.о. міського голови – прокуратура
  6. У Червоній Слободі відсвяткували День села
  7. У Золотоноші заборонили продаж алкоголю у нічний час та на розлив
  8. Вітаміни, що необхідні нам влітку
  9. 150 комп’ютерів передають бібліотекам Черкащини в межах проекту Дія.Цифрова освіта
  10. 10 овочів, які повинні бути на вашому столі в липні
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Минкульт Украины включил Филиппа Киркорова в перечень лиц, которые угрожают нацбезопасности
Минкульт Украины включил Филиппа Киркорова в перечень лиц, которые угрожают нацбезопасности
Министерство культуры и информационной политики Украины включило российского артиста Филиппа Киркорова в перечень людей, которые Читати далі
Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну
Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну
У 2017-му році український проєкт TANA розпочав підкорювати слухачів Британії. Вже за два роки, проєкт повернувся в Україну та Читати далі
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Ідея відео – відображення настрою сучасного суспільства: безкарність, несправедливість, відірваність влади від народу. В Читати далі
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Вражаючою новиною поділилася 35-річна українська співачка Тіна Кароль. Народна артистка України запостила публікацію в Instagram, Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ