Завтра «Черкаський Дніпро» зустрінеться із «Колосом»

В рамках 15-го туру чемпіонату «Черкаський Дніпро» прийматиме «Колос» з Ковалівки.

Перед матчем

Підопічні Олександра Кирилюка помітно додали у вересні. Про це говорять результати, про які ми розповіли у великій статті з підбиттям підсумків місяця. Після домашньої перемоги над «Жемчужиною» наша команда їздила в гості до лідера чемпіонату - київського «Арсеналу». Незважаючи на гідний футбол червоно-біло-синім не вдалося звести гру навіть до нічийного результату. «Колос», у свою чергу, приймав вдома луцьку «Волинь», яку в підсумку мінімально переграв.

Місце в зоні вильоту не влаштовує ні керівництво клубу, ні вболівальників, ні самих гравців, тому кожен усвідомлює важливість домашнього матчу і налаштовується виключно на перемогу. До того ж, після дискваліфікації за перебір жовтих карток, повертається один з лідерів команди - Олег Тарасенко, який зможе взяти участь в матчі з «Колосом» та допомогти своїй команді.

Головний арбітр: Романюк А.М (Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Ісаєв А.Ю (Запоріжжя) та Левченко М.М (Кривий Ріг)

Четвертий арбітр: Шкурченко О.В (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу: Брюхов П.А (Кременчук)

Суперник

«Колос» – український професійний клуб, який представляє селище Коваліка, що на Київщині. Розпочав своє існування у 2012 році. Три роки команда виступала у першості Київської області і тричі «ковалівці» ставали її володарями. У червні 2015 року ФК «Колос» отримав статус «професійного» і атестат учасника Чемпіонату України серед команд другої ліги сезону 2015/16. У дебютному для себе сезоні «Колос» на чолі з Русланом Костишиним оформив дострокове чемпіонство та право виступати у першій лізі України.

У дебютному сезоні Першої ліги 2016/17 «Колос» показав дуже гідний результат. Команда з ходу посіла 5-ту сходинку в турнірній таблиці, всього на одне очко поступившись «Геліосу» і відпустивши «сонячних» на позицію вище. У 34 матчах команда з Ковалівки набрала 57 очок.

У поточному сезоні «Колос» демонструє не такий серйозний результат, але команда продовжує боротьбу за місце в трійці лідерів і після 14-ти турів відстає від призових місць лише на шість очок. В 14-ти турах команда набрала 23 очки та посідає 7-му сходинку у турнірній таблиці.

Історія взаємовідносин

В новітній історії команди зустрічалися тричі. Двічі в рамках Першої ліги сезону 2016/17 та одного разу в Кубку України (1/32 фіналу). На жаль, статистика для нашої команди доволі невтішна. Нам так і не вдалося переграти "Колос". Двічі перемогу здобував суперник та одного разу, до речі вдома, нам вдавалося завершити матч у нічию. Різниця м'ячів в офіційних зустрічах: 3-5.

Останній матч у чемпіонаті

Останній матч команд у чемпіонаті став виїзним для "дніпрян". 9 листопада 2016 року команди зіграли матч 18-го туру Першої ліги сезону 2016/17. "Колос" з перших хвилин продемонстрував, що планує грати першим номером, але відзначитися у першому таймі не вдалося. Зате у другому вже на 51-й хвилині рахунок відкрив Лисицький. І практично півгодини рахунок на табло не змінювався, хоча обидві команди мали достатньо моментів для взяття воріт. На 78-й хвилині подвоїв перевагу господарів Задоя. За три хвилини, на 81-й, один гол відквитав Денис Скепський, але навіть на нічию у підопічних Олександра Кирилюка сил вже не вистачило. Впевнена та злагоджена гра клубу з Ковалівки дозволила здобути важливі три очки.

Погодні умови

У Черкасах хмарна погода протримається увесь день. Увечері буде йти дощ. У момент проведення матчу температура не підніметься вище 11 градусів за Цельсієм, а ймовірність опадів о 15:00 (початок матчу) дорівнює 49%. Рекомендуємо взяти з собою на матч парасольку.

7 жовтня, м. Черкаси, стадіон «Центральний», 15:00

Ціна квитків: 30 гривень; Ціна програмки: 20 гривень

Теми: Черкаси