Індекс промислової продукції майже не знизився на Черкащині у минулому році

діаграмаУ 2020 році порівняно з 2019 роком індекс промислової продукції становив 96,4% (по Україні – 94,8%). Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Черкаській області.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів індекс промислової продукції становив 71,6%, у переробній – 96,5%.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв індекс промислової продукції становив 96,7%. У 2020р. вироблено 1,6 тис.т туш, напівтуш, четвертин необвалених яловичини і телятини свіжої чи охолодженої, 1,2 тис туш, напівтуш свинини свіжої чи охолодженої, 50,8 тис.т тушок та 76,9 частин тушок курей, курчат свіжих чи охолоджених, 143,3 т виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі (крім виробів ковбасних з печінки та страв готових), 73,0 тис.т олії соняшникової та сафлорової та їх фракцій, нерафінованих (крім хімічно модифікованих), 7,9 тис.т масла вершкового жирністю не більше 85%, 15,7 тис.т сиру тертого, порошкового, голубого та іншого неплавленого (крім свіжого сиру, сиру із молочної сироватки та кисломолочного сиру), 29,4 тис.т борошна пшеничного чи пшенично-житнього, 36,5 тис.т круп, борошна грубого помелу з вівса, кукурудзи, рису, 18,4 тис.т хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, 2,2 млн.дал пива солодового (крім пива безалкогольного і пива з вмістом алкоголю не більше 0,5%), 13,6 млн.дал напоїв безалкогольних типу лимонаду, оранжаду.

На підприємствах текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів індекс промислової продукції становив 95,1%. Скоротився випуск білизни постільної бавовняної (крім трикотажної машинного чи ручного в'язання); жіночих та дівчачих: пальт та плащів тощо, жакетів та блейзерів (крім трикотажних), блузок, сорочок та батників (крім трикотажних), чоловічого та жіночого взуття, призначеного для носіння на вулиці, з верхом із шкіри натуральної. Водночас зросло виробництво футболок, майок й подібних виробів, трикотажних машинного або ручного в'язання, жіночих та дівчачих: костюмів та комплектів (крім трикотажних), суконь (крім трикотажних), спідниць та спідниць-брюк (крім трикотажних).

У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності індекс промислової продукції порівняно з 2019р. становив 108,7%. У 2020р. вироблено 23 вікон, дверей та їх рам, з деревини, 4,7 тис.т гранул та брикетів з пресованої або агломерованої деревини, залишків або відходів деревини, 16,7 тис.т коробок та ящиків з паперу або картону гофрованих, 8,6 тис.т етикеток та ярликів з паперу чи картону друкованих інших (крім самосклеювальних).

На підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції проти 2019р. індекс промислової продукції становив 110,0%. У 2020р. зросло виробництво засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, включаючи допоміжні засоби для миття, розфасованих для роздрібної торгівлі (крім тих, що їх використовують як мило та поверхнево-активні речовини) на 18,8%, аміаку безводного – на 12,0%, мила та речовин поверхнево-активних органічних в брусках та подібних формах (крім для туалетних цілей) – на 11,0%, мила та речовин поверхнево-активних органічних у вигляді брусків, брикетів, фігурних формованих виробів або у інших формах для туалетних цілей – на 8,3%, нітрату амонію (крім у таблетках, подібних формах або упаковках вагою 10 кг і менше) – на 7,2%.

У виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів випуск промислової продукції зменшився на 8,8%.

У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції індекс промислової продукції становив 111,2%.

На підприємствах металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання індекс промислової продукції становив 84,0%.

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, індекс виробництва становив 62,6%. У 2020р. скоротилось виробництво трансформаторів інших потужністю більше 1кВ А, але не більше 16 кВ А; машин пральних та машин для сушіння одягу, побутових; печей електричних побутових кухонних інших (крім для вмонтовування та печей мікрохвильових); розпушувачів та культиваторів; борін дискових; обладнання промислового для виробництва хлібобулочних виробів (крім печей хлібопекарських та тісторозкочувальних машин); обладнання промислового для перероблення м'яса або птиці; обладнання для екстрагування чи виробництва тваринних або нелетких рослинних жирів чи олій.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, індекс промислової продукції становив 100,8%. У 2020р. вироблено 1463,6 млн.кВт·годин електроенергії, що на 1,1% менше ніж у 2019р.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Які дороги планують відремонтувати у 2021 році на Черкащині
  2. На Черкащині розпочав роботу Міжнародний благодійний фонд «Four Paws International»
  3. У Червонослобідській громаді може з’явитись інноваційний сміттєпереробний завод
  4. Юні танцівники з Черкащини здобули 29 призових місць на фестивалі у Києві
  5. Как удаляют нерв из зуба? Больно ли удалять? Вся правда
  6. У Золотоноші засуджено чоловіка, який шляхом обману намагався заволодіти земельними ділянками
  7. Тальнівська райдержадміністрація припиняє роботу
  8. У Каневі чоловіку оголошено підозру у незаконному вилові риби
  9. Пакет акцій АТ «Черкаський приладобудівний завод» продадуть на аукціоні
  10. Червонослобідська громада розпочала формування професійної соціальної служби
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Вражаючою новиною поділилася 35-річна українська співачка Тіна Кароль. Народна артистка України запостила публікацію в Instagram, Читати далі
Star Media розпочала зйомки фільму «Я, "Побєда" і Берлін» за романом Скрябіна
Star Media розпочала зйомки фільму «Я,
Зйомки відбуватимуться у Києві, Львові та Берліні. Star Media розпочала зйомки фільму «Я, "Побєда" і Берлін» за Читати далі
Катя Осадча показала, як займається падлбордінгом (фото)
Катя Осадча показала, як займається падлбордінгом (фото)
Популярна українська телеведуча Катерина Осадча разом з чоловіком і синами вже кілька днів відпочиває в сонячній Туреччині. Зірка Читати далі
З'явилося відео побиття української топ-моделі Дар'ї Кирилюк в Туреччині
З'явилося відео побиття української топ-моделі Дар'ї Кирилюк в Туреччині
Її і друзів побили на одному з кращих курортів Туреччини. Українська модель Дарина Кирилюк поділилася інформацією про жорстоке Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ