Індекс промислової продукції майже не знизився на Черкащині у минулому році

діаграмаУ 2020 році порівняно з 2019 роком індекс промислової продукції становив 96,4% (по Україні – 94,8%). Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Черкаській області.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів індекс промислової продукції становив 71,6%, у переробній – 96,5%.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв індекс промислової продукції становив 96,7%. У 2020р. вироблено 1,6 тис.т туш, напівтуш, четвертин необвалених яловичини і телятини свіжої чи охолодженої, 1,2 тис туш, напівтуш свинини свіжої чи охолодженої, 50,8 тис.т тушок та 76,9 частин тушок курей, курчат свіжих чи охолоджених, 143,3 т виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі (крім виробів ковбасних з печінки та страв готових), 73,0 тис.т олії соняшникової та сафлорової та їх фракцій, нерафінованих (крім хімічно модифікованих), 7,9 тис.т масла вершкового жирністю не більше 85%, 15,7 тис.т сиру тертого, порошкового, голубого та іншого неплавленого (крім свіжого сиру, сиру із молочної сироватки та кисломолочного сиру), 29,4 тис.т борошна пшеничного чи пшенично-житнього, 36,5 тис.т круп, борошна грубого помелу з вівса, кукурудзи, рису, 18,4 тис.т хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, 2,2 млн.дал пива солодового (крім пива безалкогольного і пива з вмістом алкоголю не більше 0,5%), 13,6 млн.дал напоїв безалкогольних типу лимонаду, оранжаду.

На підприємствах текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів індекс промислової продукції становив 95,1%. Скоротився випуск білизни постільної бавовняної (крім трикотажної машинного чи ручного в'язання); жіночих та дівчачих: пальт та плащів тощо, жакетів та блейзерів (крім трикотажних), блузок, сорочок та батників (крім трикотажних), чоловічого та жіночого взуття, призначеного для носіння на вулиці, з верхом із шкіри натуральної. Водночас зросло виробництво футболок, майок й подібних виробів, трикотажних машинного або ручного в'язання, жіночих та дівчачих: костюмів та комплектів (крім трикотажних), суконь (крім трикотажних), спідниць та спідниць-брюк (крім трикотажних).

У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності індекс промислової продукції порівняно з 2019р. становив 108,7%. У 2020р. вироблено 23 вікон, дверей та їх рам, з деревини, 4,7 тис.т гранул та брикетів з пресованої або агломерованої деревини, залишків або відходів деревини, 16,7 тис.т коробок та ящиків з паперу або картону гофрованих, 8,6 тис.т етикеток та ярликів з паперу чи картону друкованих інших (крім самосклеювальних).

На підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції проти 2019р. індекс промислової продукції становив 110,0%. У 2020р. зросло виробництво засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, включаючи допоміжні засоби для миття, розфасованих для роздрібної торгівлі (крім тих, що їх використовують як мило та поверхнево-активні речовини) на 18,8%, аміаку безводного – на 12,0%, мила та речовин поверхнево-активних органічних в брусках та подібних формах (крім для туалетних цілей) – на 11,0%, мила та речовин поверхнево-активних органічних у вигляді брусків, брикетів, фігурних формованих виробів або у інших формах для туалетних цілей – на 8,3%, нітрату амонію (крім у таблетках, подібних формах або упаковках вагою 10 кг і менше) – на 7,2%.

У виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів випуск промислової продукції зменшився на 8,8%.

У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції індекс промислової продукції становив 111,2%.

На підприємствах металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання індекс промислової продукції становив 84,0%.

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, індекс виробництва становив 62,6%. У 2020р. скоротилось виробництво трансформаторів інших потужністю більше 1кВ А, але не більше 16 кВ А; машин пральних та машин для сушіння одягу, побутових; печей електричних побутових кухонних інших (крім для вмонтовування та печей мікрохвильових); розпушувачів та культиваторів; борін дискових; обладнання промислового для виробництва хлібобулочних виробів (крім печей хлібопекарських та тісторозкочувальних машин); обладнання промислового для перероблення м'яса або птиці; обладнання для екстрагування чи виробництва тваринних або нелетких рослинних жирів чи олій.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, індекс промислової продукції становив 100,8%. У 2020р. вироблено 1463,6 млн.кВт·годин електроенергії, що на 1,1% менше ніж у 2019р.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині розпочато масштабний проєкт «Трипільська пектораль»
  2. Десятирічна уманчанка представила Черкащину на сторінках енциклопедії «Найвидатніші діти України»
  3. У Смілі підприємець завдав державі збитків на мільйон гривень під час ремонту переливної греблі
  4. Черкащина отримала інноваційні ліки прямої дії на коронавірус
  5. У Черкасах пройде Всеукраїнський марш за тварин
  6. За наїзд на пішохода жителька Сміли постане перед судом
  7. В Золотоноші затримано групу серійних злодіїв
  8. У Смілі відбулася чергова 22 сесія міської ради
  9. На Золотоніщині стартував спортивно-відпочинковий табір правоохоронців
  10. Житель Городища виготовляв удома наркотичні речовини
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Минкульт Украины включил Филиппа Киркорова в перечень лиц, которые угрожают нацбезопасности
Минкульт Украины включил Филиппа Киркорова в перечень лиц, которые угрожают нацбезопасности
Министерство культуры и информационной политики Украины включило российского артиста Филиппа Киркорова в перечень людей, которые Читати далі
Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну
Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну
У 2017-му році український проєкт TANA розпочав підкорювати слухачів Британії. Вже за два роки, проєкт повернувся в Україну та Читати далі
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Ідея відео – відображення настрою сучасного суспільства: безкарність, несправедливість, відірваність влади від народу. В Читати далі
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Вражаючою новиною поділилася 35-річна українська співачка Тіна Кароль. Народна артистка України запостила публікацію в Instagram, Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ