Стало відомо, які підприємства на Черкащині збільшили випуск продукції, а які зменшили

статистикаУ січні–лютому 2019 року порівняно з січнем–лютим 2018 р. індекс промислової продукції становив 101,5% (по Україні – 97,5%).

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів індекс промислової продукції становив 86,5%, у переробній – 103,0%.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв індекс промислової продукції становив 106,3%. У січні–лютому 2019р. Вироблено 432 т туш, напівтуш, четвертин необвалених яловичини і телятини свіжої чи охолодженої, 89 т туш, напівтуш свинини свіжої чи охолодженої, 4,6 тис.т тушок курей, курчат свіжих чи охолоджених, 31 т виробів ковбасних та подібних продуктів з м'яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі, 13,2 тис.т олії соняшникової нерафінованої та її фракцій (крім хімічно модифікованих), 995 т масла вершкового жирністю не більше 85%, 2,5 тис.т сиру тертого, порошкового, голубого та іншого неплавленого (крім свіжого сиру, сиру із молочної сироватки та кисломолочного сиру), 11,4 тис.т борошна пшеничного чи пшенично-житнього, 4,8 тис.т круп, борошна грубого помелу з вівса, кукурудзи, рису, 3,5 тис.т хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, 265,0 тис.дал пива солодового (крім пива безалкогольного і пива з вмістом алкоголю не більше 0,5%), 1,6 млн.дал напоїв безалкогольних типу лимонаду, оранжаду.

На підприємствах текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів індекс промислової продукції становив 85,3%. У січні–лютому 2019р. вироблено 25,9 тис жіночих та дівчачих жакетів та блейзерів (крім трикотажних), 6,8 тис суконь (крім трикотажних) жіночих та дівчачих, 11,8 тис жіночих та дівчачих блузок, сорочок та батників (крім трикотажних), 0,7 тис пар чоловічого та 1 тис пар жіночого взуття, призначеного для носіння на вулиці, з верхом зі шкіри натуральної.

У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності індекс промислової продукції у січні–лютому 2019р. порівняно з січнем–лютим 2018р. становив 93,6%. Вироблено 4,9 тис.т гранул та брикетів з пресованої або агломерованої деревини, залишків або відходів рослинного походження, 1,9 тис.т коробок та ящиків з паперу або картону гофрованих.

На підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції проти січня–лютого 2018р. індекс промислової продукції становив 107,1%. Зросло виробництво, засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило, включаючи допоміжні засоби для миття, розфасованих для роздрібної торгівлі в 2,7 раза, фарб та лаків на основі акрилових або вінілових полімерів, у водному середовищі в 2 рази, аміаку безводного в 1,5 раза.

У виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів випуск промислової продукції у січні–лютому 2019р. збільшився в 1,5 раза.

У виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції індекс промислової продукції зменшився на 29,4%.

На підприємствах металургійного виробництва та виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання індекс промислової продукції становив 87,1%.

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, обсяг промислового виробництва зменшився на 20,1%. Скоротилось виробництво машин пральних ємністю 10 кг і менше сухої білизни неавтоматичних; трансформаторів інших потужністю не більше 16 кВ А; печей електричних побутових кухонних інших (крім для вмонтовування та печей мікрохвильових); обладнання завантажувального спеціально призначеного для використання у сільському господарстві та обладнання для зважування іншого; устатковання для наповнення, закупорювання пляшок, банок, закривання ящиків, мішків, їх запечатування, наклеювання етикеток, устатковання для газування напоїв; розпушувачів та культиваторів; інкубаторів та брудерів для птахівництва; обладнання для сільського господарства, садівництва та бджільництва; обладнання промислового для перероблення м'яса або птиці; обладнання для екстрагування чи виробництва тваринних або нелетких рослинних жирів чи олій.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво зменшилось на 3,2%. У січні–лютому 2019р. вироблено 295,7 млн.кВт·годин електроенергії, що на 23,2% менше ніж у січні–лютому 2018р., відпуск пари та води гарячої збільшився на 4,7%.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Рада підприємців Черкащини вимагає втручання Президента у критичну ситуацію на ринку енергетики України
  2. Хто такий кредитний брокер
  3. На Черкащині укомплектовано майже 140 вакансій рибалок
  4. У Черкасах заарештовано двох рекетирів
  5. Як змінить Черкащину відкриття ринку землі?
  6. На Тальнівщині археологи розкопали трипільський посуд
  7. У Степанецькій ОТГ реалізують два екопроекти завдяки грантам
  8. У Черкасах зібрали перший врожай з насіння, що росло в повітрі
  9. Мліївська громада нагороджує свою обдаровану молодь
  10. У Черкасах зібрали перший врожай з насіння, що росло в повітрі
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ