Жителі Геронимівки вимагають у Карася і Булатецького повернути громаді будинок культури
- 11-12-2015, 20:28
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Тетяна Стеценко
- 0
- 1101
На сьогоднішню сесію Черкаської міської ради прибули жителі села Геронимівка. Вони вимагають повернути громаді приміщення сільського клубу.
Голова села Василь Харченко звернувся до присутніх депутатів з проханням “вплинути на свого колегу Павла Карася”, щоб він передав сільський клуб у власність громади. Тому, що Карась є співвласником акціонерного товариства ТОВ “Україна 1”, на баланс якого приміщення будинку культури було передано ще у 2002 році.
Сам Карась переконує, що ця акція є політичною провокацією, організованою партією “Батьківщина”. Депутат Роман Діскант ці закиди заперечив, між ними виникла перепалка. До суперечок долучилися інші депутати.
У свою чергу міський голова Анатолій Бондаренко запропонував зібратися представникам міської ради спільно з депутатами Гернимівської сільської ради та обговорити дану ситуацію.
Цікаво, що тижнем раніше на буремній сесії Черкаської обласної ради, коли депутат Микола Булатецький запропонував при обранні голови обласної ради не підтримувати висуванця “Солідарнорсті” Олександра Вельбівця, а згуртуватись навколо Валентини Коваленко, яка достойно виконувала обов’язки очільниці області у найскладніші часи Революції Гідності та війни, до трибуни вибіг голова Черкаської райдержадміністрації і близький соратник губернатора Костянтин Омаргалієв.
“Микола Іванович, віддайте громаді Геронимівки клуб”, – різко вигукнув він, явно провокуючи у Булатецького емоційну реакцію у відповідь, адже владі дуже не хотілося, щоб обрали Коваленко, тож Ткаченко готовий був звинуватити і Коваленко, і її прихильників у будь-яких “смертних гріхах”. Утім, головний “гріх” Коваленко – вона виступала на боці громад проти будівництва курників “Нашої Ряби”.
Булатецький на закид відреагував спокійно:
“Це дешева провокація. Напевне, нічого “страшнішого” про мене вже не можна придумати”, – відповів він.
Зрештою, велику подібність між плакатами, які принесли “сільські бабусі” на міську сесію із Геронимівки, і транспарантами за Вельбівця і Ткаченка на обласній помітив і Карась.
“Не схоже, щоб ці плакати намалювали бабусі”, – прокоментував він.
Так що “великі борці” за герониміський клуб, напевне, належать і до когорти борців за курники “Нашої Ряби”. Невже вони і в клубі хочуть втулити хоч маленький, але курничок?
Наталя Писарева, Дзвін