Черкаський «Азов» вийшов на організовані групи вбивць собак
- 22-01-2016, 10:26
- Черкаси та область / Суспільство
- опублікував Тетяна Стеценко
- 0
- 1064
За тиждень на гарячу лінію Цивільного корпусу «Азов» у Черкасах надійшло більше десяти повідомлень про злочини проти бездомних тварин.
Про це повідомляє начальник штабу Цивільного корпусу «Азов» Черкаської області В’ячеслав Левченко, інформує Про все.
«Зараз ми відпрацьовуємо цю інформацію. Наразі вже вийшли на кілька організованих груп. Наше головне завдання — зупинити насильство в рідному місті. І для цього, ми будемо працювати самі і будемо залучати поліцію. У нас ніхто не відміняв статтю за жорстоке поводження з тваринами », — говорить В’ячеслав Левченко.
Нагадаємо, 13 січня Цивільний корпус «Азов» у Черкасах відкрив гарячу телефонну лінію з питань жорстокого поводження з тваринами і почав збір інформації про діяльність догхантерів.
За словами В’ячеслава Левченко, на даний момент в організації йдеться про те, щоб інші підрозділи підтримали ініціативу. У зв’язку з цим активіст закликав зоозахисників з різних міст звертатися в місцеві осередки «Азова» і налагоджувати з ними співпрацю.
«Багато азовців і так працюють в цьому напрямку, однак не афішують своєї діяльності. Ми ж радимо відкрито заявити про свою позицію і запустити гарячі лінії для збору інформації. Як показав наш досвід, небайдужих людей багато, і вони готові разом з нами протистояти насильству. «Азов» — це організація, яка завжди захищала традиційні базові цінності, і гуманне ставлення до тварин — одна з них », — пояснив активіст.
Як зазначила черкаська зоозахисниця Олена Літвінова, в Черкасах проблема бездомних тварин успішно вирішується гуманними методами. З 2009 року тварини відловлюються на стерилізацію і вакцинацію, після чого, частина з них переміщається в муніципальний притулок, а частина повертається на місце проживання під опіку волонтерів.
«В Україні волонтерські ініціативи завжди випереджають державну машину. На жаль, сьогодні дієвих механізмів захисту тварин, що опинилися на вулиці, немає. Тому я дуже вдячна «Азову» за цю ініціативу. Хлопці, які пройшли фронт, дуже трепетно ставляться до питань життя і смерті, і на практиці показали, що готові захищати тих, хто цього потребує. Сподіваюся, що ініціативу підхоплять в інших містах, і держава, нарешті, зверне увагу на проблему безкарності вбивць тварин», — підкреслила Олена Літвінова.
Якщо ви помітили нелюдів, які залишають отруєну їжу на вулицях міста або знаєте таких осіб – терміново повідомляйте про це за телефоном: 063 860 85 93.