Флеш-моб для мера: Черкаський державний бізнес-коледж креативно спонукає міську владу до відповідальності за безпеку черкащан на дорогах
- 14-09-2016, 20:59
- Черкаси та область / Суспільство
- опублікував Наталка Петренко
- 0
- 804
Колектив студентів та викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу - поки без успіху - просив мера про встановлення обмежувача швидкості руху, тепер спонукає хоча би нанести на пішохідний перехід дорожню розмітку.
Про це інформують Черкаські новини, із посиланням на інформацію у соціальній мережі..
Щодня на перехрестя вул. Чорновола-Чиковані виходять студенти, викладаючи фото у соціальних мережах із закликами до міського голови Черкас – потурбуватися про безпеку черкащан, що тисячами переходять дорогу із ризиком для свого життя і здоров’я.
«Шановний пане мере Анатолій Бондаренко! Ми, представники Черкаського державного бізнес-коледжу: я, голова Первинної організації профспілки Таміла Залозна, голова Студентської ради Таня Буката, члени Студентської ради: Євгеній Походун та Даша Юрченко, висловлюємо своє занепокоєння відсутністю дорожньої розмітки на пішохідному переході на перехресті вулиць Чорновола та Чиковані, де із 1 вересня щодня переходить дорогу кілька тисяч студентів Черкаського державного бізнес-коледжу, Черкаського інстутиту ДВНЗ «Університет банківської справи», Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, а також - школярів та жителів мікрорайону, які наражаються на небезпеку. Звертаємось до Вас, як до голови міста Черкаси, з проханням приділити належну увагу у вирішенні питання безпеки руху на даному перехресті та потурбуватися про наше життя та здоров’я, - закликає мера Черкас колектив студентів та викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу.
- Учора, коли ми йшли на фотографування, дорогу реально неможливо було перейти - машини не гальмують! Ми чекали допоки хоч трохи буде вільна дорога, стояли на проїзжій частині, але ніхто навіть і не думав пригальмувати... Тобто для авто дорога вже введена в екплуатацію, а для пішоходів – ні. Раніше ми писали звернення, під яким зібрали 370 підписів – про встановлення у цьому місці штучного обмежувача руху (лежачого поліцейського), але належної відповіді не дочекалися. Наразі ми плануємо продовжувати акцію, щодня виходячи на дорогу удвічі більшим числом людей (бажання долучитися виявили інші виші, розташовані поряд) – доки міська влада не зверне увагу на наші проблеми. Адже з початком навчального року пішоходів значно збільшилось, тут і гуртожитки, і у парку гуляють мами з дітьми. Після ремонту водії їздять ще швидше, адже дорога більш якісна, зростає небезпека ДТП, - підсумовує ініціатор флеш-мобу Таміла Залозна.