Старшокласники з Хлистунівки побували у Верховній Раді
- 10-03-2017, 12:19
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Тетяна Стеценко
- 0
- 1097
Майже півсотні талановитих та ініціативних учнів старших класів з Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Канівського районів нещодавно побували у приміщенні Парламенту в Києві. На власні очі школярі з Хлистунівки, Гарбузина, Моринців, Мельників та Шендерівки побачили місце, де ухвалюються важливі закони, де відбувається голосування, як працюють народні депутати. Крім Верховної Ради, діти також побували у музеї наукових експериментів на Подолі та побачили краєвиди столиці.
Така подорож стала можливою завдяки клопотанню директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олега Васецького, інформує Городище.info, повідомляють Новини Черкас. Він узяв на себе вирішення усіх фінансових питань поїздки, зокрема транспорт, харчування та відвідини музею. Як зазначив Олег Васецький, ця поїздка стала першою в програмі для обдарованої молоді. Він переконаний, що сьогоднішня молодь – і насамперед талановита, активна, ініціативна, – недоотримує від держави належної уваги.
– Сьогоднішні школярі – це завтрашній інтелектуальний потенціал України. Тому ми навмисне поєднали в поїздці відвідування закладів науки і законодавчої влади для того, щоб діти розуміли, що лише стараннями в школі, в інституті людина стає гідною впливати на майбутнє України, – наголошує Олег Васецький.
Ця подорож для учнів Хлистунівської школи була нагородою за активну еколого-натуралістичну діяльність і зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнської акції «День юного натураліста». Під час мандрівки учні відвідали музей «Експериментаріум» для поглиблення знань з природничо-математичних дисциплін. Були вражені побаченими експонатами, якими можна було користуватися, проводити досліди, експериментувати, а не просто споглядати.
– Надовго запам’яталася екскурсія до Верховної Ради України. Там учні побували в залі засідань, навіть зустрілися з одним із народних депутатів. Діти мали можливість отримати інформацію про роботу законотворців, вносили пропозиції та отримали відповіді на свої запитання. Для школярів це стало стимулом та заохоченням для подальшого навчання та еколого-натуралістичної діяльності, – розповіла педагог Олена Затолоцька.