За день роботи на Черкащині «Рибоохоронний патруль» зафіксував 7 порушень
- 24-03-2017, 17:41
- Черкаси та область / Пригоди
- опублікував Віктор Мельник
- 0
- 816
22 березня Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль» спільно з рибоохоронним патрулем Київщини здійснив рибоохоронний рейд в акваторію Кременчуцького водосховища. Працівники перевірили дотримання правил рибальства на водоймах поблизу міст Черкаси, Канів та здійснили патрулювання в гирлі річки Рось та в Липківському орнітологічному заказнику.
Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі Держрибагентства.
Було зафіксовано 7 порушень правил рибальства. Так в першому випадку порушник здійснював вилов риби з човна трьома сітками. Вилучено риби в кількості: лящ – 11 шт., судак – 2 шт., жерех – 3 шт., карась – 1 шт. Сума збитків, завданих рибному господарству склала 3672 грн. Складено протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП. На місце події викликано слідчо-оперативну групу. Вирішується питання про передачу матеріалів по цим двом справам до слідчих органів національної поліції для внесення в ЄРДР за ст. 249 КК України (незаконне заняття рибним промислом).
Також було зафіксовано рибалок, що здійснювали промисловий вилов риби з порушенням Режимів рибальства на 2017 рік – проводили вилов в темну пору доби без ходових вогнів, посвідчення рибалок були відсутні. На порушників складено два протоколи за ч.3 ст. 85 КУпАП.
Поблизу Канева патрульні зафіксували порушників, що здійснювали вилов забороненими знаряддями лову – драчами. Складено 4 протоколи за ч.4 ст 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Начальник рибоохоронного патруля Київщини Володимир Мухін розказав, що під час фіксації даного порушення, громадяни чинили супротив. «Порушники намагались втекти та позбутись засобів багріння. На місце події було викликано працівників поліції Черкащини. Сподіваємося, ця справа буде оперативно розглянута в суді, а порушник отримає належне покарання», – додав він.
Держрибагентство звертається до всіх рибалок та просить бути максимально відповідальними та дотримуватись правил рибальства. Якщо ви стали свідком правопорушення правил рибальства на воді чи порушення правил збуту біоресурсів, просимо невідкладно повідомляти на телефон «гарячої» лінії відомства: 0-800-50-52-50.