Черкаські волонтери доставили гуманітарку жителям прифронтової Красногорівки
- 28-03-2017, 08:25
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Віктор Мельник
- 0
- 532
Група черкаських волонтерів побувала на межі війни та миру і доправила продуктові набори соціально незахищеним верствам населення – інвалідам, пенсіонерам, багатодітним родинам.
- Це була наша десята поїздка. Інформацію про потреби у гуманітарній допомозі ми отримали від місцевої релігійної громади, - розповів активіст громадського руху «Нові люди Черкас» Анатолій Лихолай, інформують Новини Черкас. – Сьогодні у Красногорівці залишилось усього 9 із 18 тисяч населення. І саме церква у Красногорівці сьогодні залишається осередком громадської активності. Вони зробили у себе свердловину (у місті зараз проблеми із постачанням питної води), поставили твердопаливний котел (оскільки постачання газу до міста повністю припинено), запровадили благодійні обіди – щоб кожен нужденний міг прийти сюди погрітися і отримати гарячу їжу. Саме від релігійної громади ми отримали інформацію про людей, що потребують допомоги найбільше і змогли навідати вдома тих, хто не міг прийти по гуманітарну допомогу сам. Придбати продуктові набори нам вдалося завдяки підтримці громадського руху «Нові люди Черкас», релігійної громади церкви «Джерело надії», благодійних організацій «Надійся тепер» та «Сила Духа».
Коли спілкуєшся із людьми, яким ми привозимо благодійну допомогу, розумієш: 60 відсотків із них – не за Україну. Наслідками непоміркованої національної політики, що тривала роками, стало те, що люди, які отримують від України допомогу, пенсії, продуктові набори, клянуть все українське. І наймудрішим варіантом при спілкуванні є просто обминати цю тему. Продовжувати допомагати їм – за принципом «любіть ворогів ваших». Давати виплеснутись цій хвилі гніву – і переводити спілкування у іншу площину, де ти – уже не ворог. І далі робити свою справу - тому, що це правильно. Улітку ми плануємо провести у Красногорівці трудовий табір, щоб допомогти місцевій релігійній громаді у реставрації їхнього приміщення, а також дитячий табір – адже такі спільні заходи, тісний особистісний контакт є найдієвішим кроком до подолання наслідків антиукраїнської пропаганди і встановлення миру між людьми в Україні.
Натисніть для збільшення зображення: