У Східноєвропейському університеті пройшла міжнародна конференція
- 20-04-2017, 10:47
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Сергій Корнелюк
- 0
- 1869
Питанням фінансово-економічного та обліково-аналітичного забезпечення підприємницької діяльності була присвячена міжнародна науково-практична конференція у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту. Подія викликала науковий інтерес у понад 130 учасників. Це науковці з України, Польщі, Болгарії, Грузії, Казахстану й інших країн. Зокрема, до роботи конференції долучився 31 вищий навчальний заклад України.
Про це повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію прес-служби учбового закладу.
Відкрила пленарне засідання ректор університету, доктор економічних наук Любов Шпак, наголосивши на актуальності теми конференції та побажавши всім плідної роботи.
– Розвиток підприємницької діяльності є основою розвитку економіки держави, тому влада має максимально сприяти цьому, – підкреслила у виступі Любов Олександрівна.
У свою чергу, перший заступник голови Черкаської ОДА, кандидат технічних наук Віталій Коваль зазначив, що потрібно створювати відкриті прозорі механізми взаємодії влади і комерційного сектора нашої економіки. Віталій Володимирович побажав науковцям успішної роботи, а студентам – раціонально скористатися участю у конференції з метою подальших наукових досліджень і підготовки дипломних робіт.
Під час пленарного засідання із доповідями виступили представники різних наукових шкіл. Зокрема, свої наукові праці представили: завідувач кафедри економіки підприємства Східноєвропейського університету, доктор економічних наук Володимир Яценко; голова Регіональної ради підприємців у Черкаській області, кандидат економічних наук Олександр Турченяк; начальник управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА, кандидат сільськогосподарських наук Ігор Колодка та інші.
Особливу увагу привернула доповідь доктора наук, професора Академії ім. Я. Длугоша в Ченстохові (Польща) Валерія Окуліча-Казаріна на тему інновацій в управлінні філіалом банку, зокрема було запропоновано ідеальну модель директора для забезпечення підприємницької діяльності.
Учасники конференції розглянули широкий спектр питань фінансово-економічного та обліково-аналітичного забезпечення підприємницької діяльності, обмінялися досвідом, науковими ідеями й пропозиціями щодо подальших досліджень.
Також у рамках конференції та з нагоди днів науки, за традицією навчального закладу, було вручено почесні відзнаки та грошові винагороди обдарованим студентам. Стипендії президента університету, доктора технічних наук Р. А. Аблязова отримали Анастасія Негода, Владислав Храбров, Аделіна Ремізова та Валерій Лейбенко. Стипендія заснована у 1999 році, і на сьогодні нею відзначено понад 200 студентів.
Переможцями конкурсу імені льотчика-космонавта О. А. Леонова, який є членом Опікунської ради і давнім другом університету, стали Анастасія Литвиненко, В’ячеслав Колесник та Тетяна Локоть. Їх нагороджено почесними медалями та грошовими преміями.
Обговорення наукової проблематики конференції продовжилося на секційних засіданнях. Студенти й аспіранти охоче взяли участь у роботі секцій, представляючи власне бачення проблем розглянутої теми.
За результатами конференції видано збірник тез доповідей.