На Черкащині створено обласний штаб по ліквідації наслідків стихійного лиха, рятувальники надають допомогу населенню (фото)
- 2-07-2017, 10:05
- Черкаси та область / Пригоди / Фото
- опублікував Сергій Корнелюк
- 0
- 1386
1 липня на території Канівського, Золотоніського, Чорнобаївського, Драбівського та частини Шполянського району спостерігалися сильні зливові дощі та шквалисте посилення вітру, що призвело до перебоїв із енергопостачанням, падінням дерев та перекриттям автошляхів та ліній залізничного сполучення. Значних руйнувань зазнали також житлові будинки.
Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Черкаській області.
Так, у Канівському районі, внаслідок сильної зливи та шквалистого вітру було частково знеструмлено 13 населених пунктів. Від поривів вітру в селі Кононча було повалено електроопору, а також частково зруйновано покрівлю на будівлі місцевої школи. Негодою також було повалено близько 20 дерев. Пошкоджені повітряні лінії зв’язку.
У Шполянському районі внаслідок негоди постраждало село Ярославка, де на площі до 100 метрів квадратних пошкоджені покрівлі на 8 приватних житлових будинках. Також внаслідок буревію пошкоджено покрівлю на 15-ти будівлях місцевого СТОВ «Лан», загальною площею до 5 000 метрів квадратних.
Для встановлення розмірів завданих збитків в кожному із постраждалих районів створені районні комісії з питань ТЕБ та НС.
Тривають роботи з розчищення автошляхів, відновлення енергопостачання знеструмлених населених пунктів.
1 липня у Золотоноші створено обласний штаб щодо ліквідації наслідків стихійного лиха, який очолив голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.
Перед місцевими органами влади та аварійними службами поставлені ряд важливих завдань.
В Золотоніському, Чорнобаївському, Канівському та Драбівському районах, які найбільше постраждали від негоди розгорнуті районні мобільні групи цивільного захисту. Створені посилені аварійні бригади усіх служб екстреного виклику.
Служба утримання автомобільних доріг у взаємодії із рятувальниками та фахівцями лісгоспу працюють над безперешкодним проїздом усіма дорогами.
Аварійні бригади енергетиків відновлюють енергопостачання об’єктів, які забезпечують водовідведення, водоочищення та водопостачання населених пунктів, що постраждали внаслідок стихійного лиха.
Тривають роботи з аналізу та узагальнення наслідків буревію.