У Креселецькому лісництві побував Потяг єднання України “Труханівська Січ” (фото)
- 3-08-2017, 09:17
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Віктор Мельник
- 0
- 926
Восьмий змагальний волонтерський Потяг єднання України “Труханівська Січ” побував у Холодному яру. Знайомство зі славною історією Черкащини у дітей зі всієї України, в тому числі з окупованих територій, відбувалося на території, що підпорядкована ДП “Кам'янське лісове господарство”.
Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Місце для таборування було вибрано не випадково, адже кілька днів учасники “Труханівської Січі” перебували в одному з найулюбленіших туристичних об’єктів Черкащини – поблизу Гайдамацького ставу у Креселецькому лісництві.
В рамках цієї акції команди молодих патріотів-школярів з різних областей подорожували Україною та протягом майже 40 діб відпрацьовували на практиці досягнення у військово-патріотичних вишколах. Крім того, поєднували виконання запланованих завдань із корисними справами. Так, приміром, у Холодному Яру природолюби прибирали лісові масиви від сміття, яке згодом вивезли місцеві лісівники.
Основними завданнями заходу є те, щоб за допомогою змодельованих ситуацій сприяти формуванню у дітей комплексу навиків і вмінь діяти індивідуально та колективно у будь-яких екстремальних ситуаціях; виховувати працелюбність, чесність, відвагу, дисциплінованість, увагу до ближнього; сприяти розвитку фізичної культури, загартованості дітей.
Як зазначив один з організаторів заходу Андрій Петик, від керівництва Кам`янського лісгоспу відчули повну підтримку та готовність піти назустріч. Лісівники з розумінням поставилися до гостей та допомогли в облаштуванні табору для шести десятків школярів та їх наставників.
Сподобався учасникам всеукраїнської акції рекреаційний пункт від лісівників – красива альтанка, яка одночасно може вмістити до 150 осіб. А ще учасники “Труханівської Січі” зацікавилися та мали нагоду познайомитися з історією містичного Холодного яру, у якому переплелися історія та дивовижні легенди про героїчне минуле нашого народу.