АТОвці поповнили музей гімназії №9 уламками снарядів та прапором
- 18-09-2017, 17:39
- Черкаси та область / Війна РФ проти України
- опублікував Тетяна Стеценко
- 0
- 999
У черкаській гімназії № 9 провели цікаву зустріч кадетів гімназії із військовими. Поспілкуватися із гімназистами завітали начальник Черкаського зонального відділу Військової служби правопорядку, полковник Сергій Чередниченко, перший заступник начальника, підполковник Олександр Чумак та друг гімназії, водій бензовозу «Урал» у складі окремого автомобільного батальйону підвозу пального, голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.
Вони передали кадетській родині гімназії державний прапор, на якому бійці в зоні АТО написали свої побажання гімназистам, повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.
- Цей прапор об’їхав усю зону, де виконують завдання підрозділи нашої служби, - розповідає Сергій Чередниченко. – Бійці писали свої побажання конкретно для кадетів черкаської гімназії № 9.
Також військові поповнили музей гімназії уламками бойових снарядів. Усі ці «часточки війни» зібрані в районі селища Піски на Донеччині.
- Ви вже знаєте багато про війну і знаєте, що до неї потрібно готуватися постійно, оскільки поруч войовничо налаштовані сусіди. Ці уламки, які передаємо музею, вже нікому не завдадуть болю, а будуть чудовими експонатами, щоб кожен учень міг доторкнутися до цього "смертельного металу" і зробити все можливе, щоб війна завершилася і більше не поверталася на нашу землю", - зазначив Андрій Більда.
Як наголосив Олександр Чумак, приємно, що в гімназії молоде покоління патріотично виховується, і саме ці діти є поколінням нової держави і нової армії.
Гімназисти ставили гостям безліч запитань про службу, про зону АТО, про враження та багато іншого. І подарували військовим на знак подяки за зустріч прапор міста Черкаси.
- Такі зустрічі для гімназії є традиційними, оскільки військово-патріотичне виховання нерозривно пов’язане із кадетством. Ми співпрацюємо і проводимо зустрічі із випускниками гімназії-учасниками АТО, створюємо музей і наповнюємо його експонатами, маємо зв’язки із іншими бійцями, - розповідає директор гімназії Ірина Топчій. – Ми вдячні військовим за такі зустрічі і можливість для гімназистів поспілкуватися з ними.